Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dita e Ekuinoksit vjen me ofertë speciale:

Dita e Ekuinoksit vjen me ofertë speciale: PËRFITONI 10% EXTRA ZBRITJE NË SHPORTËN E BLERJES.

PËRFITONI 10% EXTRA ZBRITJE NË SHPORTËN E BLERJES.

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Set aksesorësh për Pajisjen me avull Nano

Photo
Video
-10%

Pajisja me avull Nano sjellë fuqinë e avullit nano në shtëpinë tuaj, duke ju ndihmuar t’i largoni shpejt, lehtë dhe me efikasitet papastërtitë, virueset dhe alergjenët e ndryshëm. Ju mund të arrini pastrim edhe më të thellë me setin e 6 aksesorëve, të cilët mund t’i përdorni për dritare, pasqyre, pllaka, tekstil / rroba dhe jo vetëm. Ofrojani vetes dhe familjes suaj një shtëpi më të pastër dhe më të shëndetshme, përmes fuqisë natyrale të avullit Nano.

Set aksesorësh për Pajisjen me avull Nano

Çmimi i rregullt: 9,90 €


Çmimi special: 8,91 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Pajisja me avull Nano sjellë fuqinë e avullit nano në shtëpinë tuaj, duke ju ndihmuar t’i largoni shpejt, lehtë dhe me efikasitet papastërtitë, virueset dhe alergjenët e ndryshëm. Ju mund të arrini pastrim edhe më të thellë me setin e 6 aksesorëve, të cilët mund t’i përdorni për dritare, pasqyre, pllaka, tekstil / rroba dhe jo vetëm. Ofrojani vetes dhe familjes suaj një shtëpi më të pastër dhe më të shëndetshme, përmes fuqisë natyrale të avullit Nano.

Më shumë
Përshkrimi

Pastroni thellësisht shtëpinë me fuqinë natyrale të avullit

Pajisja e dorës me avull Nano ju ofron një mundësi efektive dhe më të shpejtë për ta pastruar / dezinfektuar shtëpinë nga papastërtitë, yndyrnat, bakteret, mikrobet dhe viruset. E gjithë kjo, duke përdorur vetëm ujë të zakonshëm rubineti!

Aksesorët që ju mundësojnë të pastroni më lehtë

Ky set 6 pjesësh përmban aksesorë praktikë që ju mundësojnë të pastroni më lehtë dhe në plot mënyra. 

Seti përbëhet nga:

  • Një tub i zgjatur për t’i arritur pjesët më të vështira;
  • Një aksesor i dizajnuar posaçërisht për dritare, xhama dhe pllaka, për t’ju dhënë pastërti shkëlqyese;
  • Një furçë rrumbullake plastike e vogël, për t’i fërkuar butësisht sipërfaqet me njolla të forta;
  • Një furçë rrumbullake metali për njollat e forta dhe yndyrnat - ideale për kuzhinë, banjo apo edhe për pastrimin e skarës;
  • Dy lecka për avullimin e rrobave, për t’ju ndihmuar t’i pastroni tekstilet dhe rrobat, t’i hiqni rrudhat, aromat e pakëndshme dhe shenjat.

Me këta aksesorë, ju mund ta pastroni dhe dezinfektoni shtëpinë dhe gjësendet brenda saj në mënyrë natyrale dhe të sigurtë. Po ashtu, do të kurseni kohë dhe para, sepse nuk keni nevojë të blini kimikate të shtrenjta dhe të dëmshme.

Klikoni këtu për të lexuar më shumë rreth dobive të Pajisjes me avull Nano.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.