Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË | Deri -70%

MBUSHI BATERITË | Deri -70% - Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

 
[banner_timer]
 

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE - Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

 
[banner_timer]
 

Shirita rezistence MeMove (3 copë) Wellneo

Photo
Video
-40%

Ky set përmban 3 shirita rezistence: të lehtë, mesatar dhe të rëndë. Janë të përshtatshëm për lloje të ndryshme ushtrimesh në shtëpi apo palestër. Ideal për stërvitjet si Yoga, Pilates, CrossFit dhe jo vetëm. Krijimi i një rutine ushtrimesh kurrë s’ka qenë më i lehtë, me këta shirita që do të bëhen pjesë e preferuar e stërvitjeve tuaja.

Shirita rezistence MeMove (3 copë) Wellneo

Çmimi i rregullt: 19,90 €


Çmimi special: 11,94 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Ky set përmban 3 shirita rezistence: të lehtë, mesatar dhe të rëndë. Janë të përshtatshëm për lloje të ndryshme ushtrimesh në shtëpi apo palestër. Ideal për stërvitjet si Yoga, Pilates, CrossFit dhe jo vetëm. Krijimi i një rutine ushtrimesh kurrë s’ka qenë më i lehtë, me këta shirita që do të bëhen pjesë e preferuar e stërvitjeve tuaja.

Më shumë
Përshkrimi

Pse duhet t’i zgjedhni shiritat MeMove?

Këta aksesorë janë punuar nga shiritat latexi natyral, ekologjik dhe shumë cilësor. Janë të butë dhe i përshtaten çdo intensiteti apo stili të stërvitjeve.

Dobitë e shiritave të rezistencës MeMove

Jo domosdoshmërisht duhet të shkoni në fitnes për të humbur peshë apo formësuar trupin. Këtë mund ta bëni nga rehatia e shtëpisë dhe pajisjet + aksesorët e duhur mund t’ju ndihmojnë dhe t’ua lehtësojnë këtë proces. Krijimi i një rutine ushtrimesh kurrë s’ka qenë më i lehtë, me këta shirita që do të bëhen pjesë e preferuar e stërvitjeve tuaja.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi