Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Shirita elastikë MeMove (5 copë) Wellneo

Photo
Video

Seti me shirita elastikë për ushtrime përmban 5 nivele të ndryshme rezistence. Niveli 1 është më i thjeshti, por në të njejtën kohë ka edhe përdorim më të gjithanshëm. Ju gradualisht mund ta rrisni forcën tuaj, varësisht si ndiheni. Seti është i gjithanshëm dhe i përshtatshëm për ushtruesit fillestarë dhe ata të avancuar.

Shirita elastikë MeMove (5 copë) Wellneo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Seti me shirita elastikë për ushtrime përmban 5 nivele të ndryshme rezistence. Niveli 1 është më i thjeshti, por në të njejtën kohë ka edhe përdorim më të gjithanshëm. Ju gradualisht mund ta rrisni forcën tuaj, varësisht si ndiheni. Seti është i gjithanshëm dhe i përshtatshëm për ushtruesit fillestarë dhe ata të avancuar.

Më shumë
Përshkrimi

Pse duhet t’i zgjedhni shiritat elastikë MeMove? 

Shiritat elastikë MeMove janë shumë praktikë, sepse mund t’i përshtaten secilës këmbë, dorë, pozitë dhe lloj ushtrimi.

Dobitë e të ushtruarit me shiritat MeMove

Shiritat MeMove janë të lehtë, fleksibilë dhe i përshtaten trupit tuaj. Në këtë mënyrë, ju mund të bëni pothuajse çdo lloj të zgjatjeve. Nëse keni për qëllim të ndërtoni masë muskulore, thjesht filloni me një nivel më të lartë të rezistencës.

Dizajni i shiritave elastikë MeMove

Shiritat janë elastikë, dhe janë dizajnuar për t’u përdorur në madhësi të ndryshme, dhe ju mund t’i përdorni duke ia përshtatur qëllimeve që doni t’i arrini. Seti ka 5 shirita, është i gjithanshëm dhe i përshtatshëm për ushtruesit fillestarë dhe ata të avancuar.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star