Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Shirit rezistence MeMove Wellneo

Photo
Video

Ushtroni kudo që jeni, me këtë shirit praktik dhe të gjithanshëm. Bëni qindra lëvizje apo ushtrime për pjesë të ndryshme të trupit, në mënyrë që ta forconi dhe tonifikoni atë. Krijimi i një rutine ushtrimesh kurrë s’ka qenë më i lehtë, me këta shirita që do të bëhen pjesë e preferuar e stërvitjeve tuaja.

Shirit rezistence MeMove Wellneo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Ushtroni kudo që jeni, me këtë shirit praktik dhe të gjithanshëm. Bëni qindra lëvizje apo ushtrime për pjesë të ndryshme të trupit, në mënyrë që ta forconi dhe tonifikoni atë. Krijimi i një rutine ushtrimesh kurrë s’ka qenë më i lehtë, me këta shirita që do të bëhen pjesë e preferuar e stërvitjeve tuaja.

Më shumë
Përshkrimi

Pse duhet ta zgjedhni shiritin MeMove?

Ky aksesor ushtrimesh është punuar nga shiriti latexi natyral, ekologjik dhe shumë cilësor. Është i butë dhe i përshtatet çdo intensiteti apo stili të stërvitjeve.

Dobitë e shiritit të rezistencës MeMove

Jo domosdoshmërisht duhet të shkoni në fitnes për të humbur peshë apo formësuar trupin. Këtë mund ta bëni nga rehatia e shtëpisë dhe pajisjet + aksesorët e duhur mund t’ju ndihmojnë dhe t’ua lehtësojnë këtë proces. Krijimi i një rutine ushtrimesh kurrë s’ka qenë më i lehtë, me këtë shirit që do të bëhet pjesë e preferuar e stërvitjeve tuaja.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.