Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Set Batanije & Jastëk Warm Hug 2021 Dormeo

Photo
Video

Mbështilluni nën përqafimin e butë dhe të ngrohtë që ju ofron seti i ri Warm Hug 2021 me batanije dhe jastëk. Më shumë se 2.5 milionë klientë të kënaqur tashmë po e shijojnë ngrohtësinë e setit Warm Hug gjatë ditëve të ftohta. Në dispozicion në 2 dizajne dhe 6 ngjyra, seti ju mbështjellë me materialet e buta prej pellushi dhe leshit faux. I mbushur me mikrofibra Wellspring®, jastëku i butë është vendi ideal për t’u mbështetur, kurse batanija e ngrohtë ju ofron një përqafim të butë ditëve të ftohta.

Set Batanije & Jastëk Warm Hug 2021 Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 4
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbështilluni nën përqafimin e butë dhe të ngrohtë që ju ofron seti i ri Warm Hug 2021 me batanije dhe jastëk. Më shumë se 2.5 milionë klientë të kënaqur tashmë po e shijojnë ngrohtësinë e setit Warm Hug gjatë ditëve të ftohta. Në dispozicion në 2 dizajne dhe 6 ngjyra, seti ju mbështjellë me materialet e buta prej pellushi dhe leshit faux. I mbushur me mikrofibra Wellspring®, jastëku i butë është vendi ideal për t’u mbështetur, kurse batanija e ngrohtë ju ofron një përqafim të butë ditëve të ftohta.

Më shumë
Përshkrimi

Mënyra perfekte për të shprehur kujdes dhe dashuri

Përqafimet përçojnë kujdes, dashuri e ngrohtësi, prandaj e kemi emërtuar këtë set Warm Hug (përqafim i ngrohtë). Seti Warm Hug 2021 është dizajnuar për t’ju ofruar të gjitha dobitë e një përqafimi të mirë - t’ju mbajë ngrohtë dhe të lumtur, t’ju bëjë ta ndjeni vlerësimin dhe gëzimin dhe t’ju ndihmojë të krijoni kujtime të këndshme e të ngrohta me më të dashurit tuaj.

Shijoni këtë ndjesi në çdo kohë, me këtë set ekskluziv me batanije & jastëk. Këtë vit, seti vjen me një dizajn të ri dhe ngjyra të pasura, për ta shndërruar shtëpinë tuaj në një oazë të rehatshme.

Dormeo Warm Hug Set 2021

I dizajnuar për t'ju ofruar kënaqësi të plotë

Seti Warm Hug po vazhdon të ofrojë përqafime të ngrohta për njerëzit anë e mbanë botës, qysh nga Krishtlindjet e vitit 2013. Miliona klientë tashmë e kanë shijuar ngrohtësinë e setit Warm Hug, qoftë për vete apo duke e dhuruar.

Dhe padyshim, ky set është dhuratë e përsosur edhe për më të dashurit tuaj, gjatë festave të fundvitit apo ditëve të ftohta. Për më tepër, vjen me një mbishkrim “Home is where the Heart is” (Shtëpia është aty është Zemra).

Dormeo Warm Hug Set 2021

I dizajnuar t’ju ofrojë kënaqësi dhe relaks

Për t’i shtuar shtëpisë ndjenjën e një shtëpie të vërtetë, ju duhet të ndiheni rehat dhe të kënaqur në të. E mënyra më e mirë për ta arritur këtë, është ta dekoroni me batanije & jastëkë të bukur, të ngrohtë dhe të rehatshëm. Në momentin që do të mbështilleni me butësinë dhe ngrohtësinë e Warm Hug, do t’i harroni momentet e pakëndshme dhe do të relaksoheni. Thjesht, do ta shijoni të qëndruarit në shtëpi.

Dormeo Warm Hug Set 2021 Dormeo Warm Hug Set 2021 Dormeo Warm Hug Set 2021 Dormeo Warm Hug Set 2021 Dormeo Warm Hug Set 2021 Dormeo Warm Hug Set 2021

6 ngjyra dhe dizajn 2në1

Një dizajn klasik ombre me një model në formë të gjetheve, në ngjyrë ari, hiri ose të gjelbër.

 • Dormeo Warm Hug Set 2021
 • Dormeo Warm Hug Set 2021
 • Dormeo Warm Hug Set 2021

Model zig-zag në ngjyrat: e kuqe, e kaltër ose rozë.

 • Dormeo Warm Hug Set 2021
 • Dormeo Warm Hug Set 2021
 • Dormeo Warm Hug Set 2021

Më shumë se një batanije, një përqafim

 • Batanija ka një butësi luksoze, me lesh faux në njërën anë dhe material të butë pellushi në anën tjetër.
 • Mbajeni një set në veturë gjatë udhëtimeve në dimër, ose një në dhomë, për extra ngrohtësi gjatë natës.
 • Ka dy kapëse, andaj mund ta mbani rreth vetes dhe të lëvizni përreth lehtësisht.

Në dispozicion në dy madhësi, 130x190cm dhe 200x200cm, si dhe mund të lahet tërësisht në 30°C.

Dormeo Warm Hug Set 2021

Jastëku më i dashur për të gjithë

 • I lehtë, i ngrohtë, i mbushur me mikrofibra Wellsleep.
 • Struktura unike krijon xhepa ajri, duke e bërë më të butë dhe duke i shtuar vëllim.
 • Higjienik.

Jastëku ka madhësi 40x40cm, mund të lahet në 30°C dhe thahet shpejt.

Dormeo Warm Hug Set 2021
Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi