Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dormeo White Sales

Dormeo White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Set leckash për çdo lloj pastrimi

Photo
Video

Këto lecka mikrofibre për çdo lloj pastrimi, ju mundësojnë të pastroni pothuajse gjithçka vetëm me ujë të ngrohtë. Nuk keni nevojë për detergjentë, dhe në këtë mënyrë kurseni para dhe e ruani mjedisin. Leckat janë shumë absorbuese, të qëndrueshme, dhe janë të përshtatshme për pastrimin e dritareve, pasqyrave, pastrimin e pluhurit nga mobiljet e madje edhe për njollat më të vështira. Seti përmban 4 lecka të ndryshme, të cilat mund të lahen në lavatriçe dhe të ripërdoren.

Set leckash për çdo lloj pastrimi
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Këto lecka mikrofibre për çdo lloj pastrimi, ju mundësojnë të pastroni pothuajse gjithçka vetëm me ujë të ngrohtë. Nuk keni nevojë për detergjentë, dhe në këtë mënyrë kurseni para dhe e ruani mjedisin. Leckat janë shumë absorbuese, të qëndrueshme, dhe janë të përshtatshme për pastrimin e dritareve, pasqyrave, pastrimin e pluhurit nga mobiljet e madje edhe për njollat më të vështira. Seti përmban 4 lecka të ndryshme, të cilat mund të lahen në lavatriçe dhe të ripërdoren.

Më shumë
Përshkrimi

Pastrim efektiv, pa kimikate

Këto lecka janë punuar nga mikrofibra shumë cilësore dhe absorbuese. Andaj, me to mund t’i fshini papastërtitë e ndryshme dhe nuk do të mbetet lagështi në sipërfaqe. Më e mira është se nuk keni nevojë për kimikate gjatë pastrimit, andaj personat që vuajnë nga alergjitë, nuk do ta kenë problem.

Lahen dhe ripërdoren

Seti përmban 4 lecka të ndryshme të cilat mund të lahen në lavatriçe dhe të ripërdoren. Për shkak se janë tepër të qëndrueshme, ju do të mund t’i përdorni e ripërdroni për një kohë të gjatë. Në këtë mënyrë, ju do të kurseni para dhe do ta mirëmbani shtëpinë pa e dëmtuar ambientin. Për përdorim sa më të përshtatshëm, të gjitha leckat kanë shirita për mbajtje.

4 lecka pastrimi për sipërfaqe të ndryshme

  • Lecka e kaltër - është e përshtatshme për t’i pastruar dritaret, pasqyrat, dyert e dush kabinës dhe sipërfaqet e tjera të ngjashme.
  • Lecka e portokalltë - është për t’i fshirë pluhurat në të gjitha sipërfaqet.
  • Lecka ngjyrë bexhë - përdoreni për t’i dhënë sipërfaqeve një efekt shkëlqyes.
  • Lecka e kaftë - mund ta përdorni për pastrim të përgjithshëm dhe të përditshëm. Kjo leckë ka të qepur një lloj brushe, e cila ju ndihmon t’i hiqni edhe njollat më të ashpra, por pa e gërvishur apo dëmtuar sipërfaqen.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!