Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Set i peshave MeMove

Photo
Video

Ky set peshash përmban dy pesha dore të veshura me neoprene, për ushtrime në shtëpi apo fitnes. Këto pesha neoprene nga seti MeMove janë ideale për ushtrime gjatë ecjes, ushtrime në grup, forcimin e muskujve, lehtësimin e stresit, terapi fizike dhe jo vetëm. Seti zë pak vend, mund t’i vendosni thuajse kudo dhe është i përsosur për ushtrimet tuaja në shtëpi apo palestër.

Set i peshave MeMove
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Ky set peshash përmban dy pesha dore të veshura me neoprene, për ushtrime në shtëpi apo fitnes. Këto pesha neoprene nga seti MeMove janë ideale për ushtrime gjatë ecjes, ushtrime në grup, forcimin e muskujve, lehtësimin e stresit, terapi fizike dhe jo vetëm. Seti zë pak vend, mund t’i vendosni thuajse kudo dhe është i përsosur për ushtrimet tuaja në shtëpi apo palestër.

Më shumë
Përshkrimi

Pse duhet ta keni setin e peshave MeMove?

Peshat ju ndihmojnë të ndërtoni forcë muskulore në përgjithësi dhe mund të përdoren për një gamë të gjerë ushtrimesh, për të targetuar grupe të ndryshme muskujsh. Cfarëdo pjese që doni ta forconi apo formësoni, mund të zgjedhni lloje të ndryshme ushtrimesh për ta arritur qëllimin. Dhe ky set i peshve nga MeMove do t’ju ndihmojë.

Dizajni i setit të peshave MeMove

Peshat kanë veshje të qëndrueshme neoprene, kapen lehtë dhe kanë sipëfaqe jo-rrëshiqtëse, andaj s’keni pse të brengoseni se do t’ju bien nga dora për shkak të djersitjes. Pastrohen shumë lehtë. Veshja neoprene është punuar nga hekuri i fortë, andaj është e qëndrueshme dhe pa aroma kimikatesh. Seti është në dispozicion në masa të ndryshme: 1kg, 2kg dhe 3kg.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star