Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Set I Peshave 15 Kg Gymbit

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Seti i zi për ngritje peshe 15kg është pajisje ideale e fitnesit për ushtrime me ngritje peshe dhe formësimit e trupit tuaj. Me 4 pllaka nga 0,5kg, 8 pllaka nga 1kg, dhe 2 shufra metalike, ju mund të rregulloni peshën dhe të trajnoni pjesën e epërme në rehatinë e shtëpisë tuaj.

Set I Peshave 15 Kg Gymbit
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti i zi për ngritje peshe 15kg është pajisje ideale e fitnesit për ushtrime me ngritje peshe dhe formësimit e trupit tuaj. Me 4 pllaka nga 0,5kg, 8 pllaka nga 1kg, dhe 2 shufra metalike, ju mund të rregulloni peshën dhe të trajnoni pjesën e epërme në rehatinë e shtëpisë tuaj.

Më shumë
Detajet e Produktit

Instant stërvitje kudo dhe në çdo kohë - vetëm hapeni kutinë dhe në sekonda peshat do të jetë gati për trajnimin tuaj

Nese e keni orarin e zënë ose thjeshtë dëshironi të menjanoni palestrat e mbushura, Seti Zi i peshave 15kg është zgjidhje perfekte për ju. Është ideale për çdokënd që dëshiron ti formësojë krahët, shpatullat, shpinën dhe gjoksin në rehatinë e shtëpisë.

Seti zi i peshave 15kg përfshinë:

 • 2 shufra - për të trajnuar të dy duart në të njejtën kohë,
 • 4 pesha nga 0,5 kg dhe 8 pesha nga 1 kg  - për të rregulluar nivelin,
 • Kuti e përshtatshme plastike që ju mundëson të bartni peshat me vete edhe kur udhëtoni

E dobishme, praktike...seti i peshave sjell një seri avantazhesh:

 • për vetëm disa minuta ju i bëni peshat gati, dhe për disa sekonda ju e rregulloni peshën e dëshiruar
 • e qëndrueshme dhe kompakte dizajn perfekt për programe të fitnesit shtëpiak, do të ju shërbejë për shumë vjet
 • kursen hapsirë - perfekt për ata që jetojnë në banesa të vegjla
 • e lehtë për tu përdorur

Si funksionon?

Largoni peshat nga kutia e plastikës dhe vendosni aq shumë pllaka që dëshironi në secilën shufër për të caktuar nivelin e trajnimit. Rriteni peshën duke kaluar koha.

Mbani muskujt tuaj të shtrënguar me Setin e Zi të Peshave 15kg

A jeni gati për pjesë të epërmen të trupit perfekt të formësuar? Me Setin e Zi të Peshave 15kg ju mund ti formësoni muskuj me 1 mori të ushtrimeve që ngrisin fuqinë me ose pa stol të fitnesit. Trajnoni:

 • Bicepset
 • Gjoksin
 • Shpinën dhe shpatullat
 • këmbët dhe vithet

Ndërtoni fuqi, humbni peshë, dhe ndihuni mrekullueshëm

A dëshironi të formësoni pejsën e epërme të trupit mirëpo jeni lodhur nga gym-i? Seti i zi i ngitjes së peshave 15kg ju ofron alternativën perfekte. Është ideale për:

 • formësuar muskujt
 • Ndihmuar për të humbur peshë
 • përmirëson imunitetin dhe densitetin e kockave
 • përmirëson fuqinë, vetëbesimin, balancin dhe shëndetin

UDHËZIME DHE KËSHILLA TË SIGURISË:

Nese keni probleme me zemer, jeni shtatzënë konsultohuni me mjekun para se të filloni programit të ushtrimeve.

Dëgjoni sinjalet e trupit tuaj – ushtrimet e tepërta mund të dëmtojnë shëndetin. Ndalni ushtrimet nese i vëreni këto simtoma: dhimbje dhe ngushtim në gjoks, rrahje të parregullta të zemrës, mbejte pa frymë, pain, tightness in your chest, irregular heartbeat, extreme shortness of breath, ndjenja e trullosjes, marramendje, ose të përzier.

Kjo paisje është e përshtatshme për të rritur dhe fëmije të rritur. Fëmijët dhe kafshët mbani larg.

Specifikat Teknike
Dimenionet (suitcase) 41 x 25,5 x 13,5 cm
Material çelik, gumë, plastik
Ngjyrat e disponueshme zezë
Pesha 15 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star