Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Set i enëve Titanium Queen

Photo
Video

Njihuni me enët Titanium Legend, aty ku shkrihen tradicionalja & modernja! Falë kombinimit të karbon çelikut me smalt & veshjes QuanTanium®, enët janë të qëndrueshme, me veshje jo-ngjitëse, efiçiente dhe ju mundësojnë të gatuani me pak vaj. Në setin Queen ne kemi kombinuar enët esenciale që nuk duhet t’i mungojnë asnjë kuzhine! Seti përmban: 1 tenxhere 24cm, 1 tepsi rrumbullake 28cm, 1 tigan 24cm, 1 tigan 28cm, 1 tigan për pallaqinka, 26cm, 1 tigan për salca, 16cm, 1 kapak 24cm dhe 1 kapak 28cm!

Set i enëve Titanium Queen
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Njihuni me enët Titanium Legend, aty ku shkrihen tradicionalja & modernja! Falë kombinimit të karbon çelikut me smalt & veshjes QuanTanium®, enët janë të qëndrueshme, me veshje jo-ngjitëse, efiçiente dhe ju mundësojnë të gatuani me pak vaj. Në setin Queen ne kemi kombinuar enët esenciale që nuk duhet t’i mungojnë asnjë kuzhine! Seti përmban: 1 tenxhere 24cm, 1 tepsi rrumbullake 28cm, 1 tigan 24cm, 1 tigan 28cm, 1 tigan për pallaqinka, 26cm, 1 tigan për salca, 16cm, 1 kapak 24cm dhe 1 kapak 28cm!

Më shumë
Përshkrimi
 • Set i enëve Titanium Queen

  Më pak yndyrë

  Fërgoni ushqimet vetëm me një pikë vaj.

 • Set i enëve Titanium Queen

  Më pak energji

  Enët prej karbon çeliku ngrohen më shpejt dhe në mënyrë të barabartë, e ruajnë nxehtësinë më gjatë dhe kanë deri në 90%* konsum më të ulët të energjisë në pllaka me induksion.

 • Set i enëve Titanium Queen

  Nga pllakat në furrë

  Përveç tiganit për pallaqinka, enët tjera mund të përdoren për pjekje në furrë deri në 230°C, falë dorezës prej çeliku inox.

 • Set i enëve Titanium Queen

  Gatim në temperatura të ulëta

  Për rezultate më të mira dhe qëndrueshmëri të produktit, gatuani në temperaturë të ulët dhe mesatare.

 • Set i enëve Titanium Queen

  Prodhuar në Spanjë

  Prodhimi lokal në BE zvogëlon gjurmën e karbonit.

 • Set i enëve Titanium Queen

  Të përshtatshme për të gjitha pllakat

  Kombinimi perfekt i materialeve tradicionale dhe moderne, ju lejon t'i' përdorni për gatim në të gjitha pllakat.

Seti Queen, për çdo kuzhinë

Ky set është dizajnuar t’i plotësojë të gjitha nevojat tuaja të gatimit, sepse përmban enë për fërgim, zierje dhe pjekje. Me enët e setit Queen, ju mund të përgatisni më lehtë dhe më shëndetshëm (me pak vaj) shujta të ndryshme, duke filluar nga mëngjesi e deri në darkë.

Seti përmban: 1 tenxhere 24cm, 1 tepsi rrumbullake 28cm, 1 tigan 24cm, 1 tigan 28cm, 1 tigan për pallaqinka, 26cm, 1 tigan për salca, 16cm, 1 kapak 24cm dhe 1 kapak 28cm!

Set i enëve Titanium Queen

Nga pllakat deri në furrë

Enët Titanium Legend ju mundësojnë t’i përgatisni recetat e preferuara, përsëri e përsëri. Shija autentike e ushqimeve është e garantuar, falë bërthamës çelik karbon, që siguron shpërndarje të barabartë të nxehtësisë dhe veshjes tri-shtresore me grimca titani, e cila e bën enën të fortë dhe rezistente.

Shtresa e sipërme me material smalti, i jep enëve pamje premium, me vija të drejta dhe moderne, duke e bërë jashtëzakonisht tërheqëse vizualisht.

Set i enëve Titanium Queen

Kombinimi perfekt i materialeve moderne dhe tradicionale

Enët Titanium Legend përbëhen prej dy materialeve me cilësi të lartë:

 • Çelik karboni me smalt është material i sigurtë dhe i qëndrueshëm, të cilin gjyshërit tanë e kanë përdorur për dekada me radhë. Ky material ngrohet më shpejt dhe në mënyrë më të barabartë, pa pika të nxehta, si dhe e ruan nxehtësinë për një kohë më të gjatë. Veshja e jashtme prej smalti siguron më shumë qëndrueshmëri, rezistencë ndaj korrozionit dhe pamje më tërheqëse.
 • Veshja shumështresore QuanTanium® me bazë uji, e përforcuar me grimca titani, e cila qëndron deri në 25000 cikle testimi të gërryerjes dhe lëshimit të lagështisë. Kjo nënkupton se ka veti rezistente ndaj gërvishtjeve dhe ruan vetitë jo-ngjitëse për vite me radhë.

Si është punuar veshja e enëve Titanium Legend?

 1. Veshje smalti

  për ta mbrojtur nga korrozioni dhe njollat.

 2. Bazë prej çelik karboni

  për nxehtësi optimale dhe të barabartë.

 3. Shtresa e parë

  e përforcuar me grimca titani.

 4. Shtresa e mesme

  me veshje përforcuese shtesë.

 5. Shtresa e sipërme

  me veshje me cilësi të lartë, për veti jo-ngjitëse.

1
2
3
4
5
Set i enëve Titanium Queen

Forcë natyrore për performancë të jashtëzakonshme

Titani njihet për vetitë cilësore: anti-korrozion, i fortë dhe i lehtë. Andaj ky metal i bën këto enë kaq unike, me veshje jo-ngjitëse, në mënyrë që ju të gatuani me pak vaj.

Set i enëve Titanium Queen

*Krahasuar me tiganin prej alumini me fund ferromagnetik (krahasimi është bërë në nivelin e fuqisë 7 të pllakës me induksion).

Informata shtesë

Në setin Titanium Queen përfshihen:

 • 1 tenxhere 24cm
 • 1 tepsi rrumbullake 28cm
 • 1 tigan 24cm
 • 1 tigan 28cm
 • 1 tigan për pallaqinka, 26cm
 • 1 tigan për salca, 16cm
 • 1 kapak 24cm
 • 1 kapak 28cm

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi