Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Set i çarçafëve Black Diamond SS Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Jepjani dhomës një pamje pranverore me setin e çarçafëve Black Diamond! Seti përmban këllëfë jastëkëu dhe jorgani, të punuar nga pambuku natyral dhe me endje sateni, për mën shumë butësi dhe rehati. Ka dizajn 4në1, pra, mund t’i kombinoni në 4 pamje të ndryshme. Njëra anë ka dizajn me lule, kurse tjetra me trekëndësha të vegjël. Në dispozicion në dy ngjyra: hiri dhe rozë.

Set i çarçafëve Black Diamond SS Dormeo
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jepjani dhomës një pamje pranverore me setin e çarçafëve Black Diamond! Seti përmban këllëfë jastëkëu dhe jorgani, të punuar nga pambuku natyral dhe me endje sateni, për mën shumë butësi dhe rehati. Ka dizajn 4në1, pra, mund t’i kombinoni në 4 pamje të ndryshme. Njëra anë ka dizajn me lule, kurse tjetra me trekëndësha të vegjël. Në dispozicion në dy ngjyra: hiri dhe rozë.

Më shumë
Përshkrimi

Jepjani dhomës një pamje pranverore

Dhoma e gjumit është gjëja e fundit që shihni në mbrëmje dhe gjëja e parë që shihni në mëngjes. Andaj, është e rëndësishme të krijoni brenda saj një hapësirë që ju ndihmon të relaksoheni, të flini më mirë dhe të zgjoheni plot energji në mëngjes. Me këtë set çarçafësh, ju do t’i shtoni dhomës një pamje të freskët pranverore, duke e bërë ambientin edhe më relaksues.

Pambuk natyral, me endje sateni

Pambuku është vlerësuar për shekuj me radhë për butësinë, fortësinë dhe vetitë e shkëlqyera ajrosëse. Andaj, ky material është i përsosur për çarçafë si dhe tekstile tjera që kanë kontakt me lëkurën tonë. Duke qenë hipoalergjenik dhe jo-statik, është perfekt sidomos pë rata që vuajnë nga ndonjë alergji apo kanë lëkurë të ndjeshme. Po ashtu është absorbues dhe përçues i shkëlqyer i nxehtësisë, andaj ju ndihmon të qëndroni freskët gjatë natës. Seti Black Diamond SS është punuar nga 200 fije për inç katror si dhe me një endje të pasur sateni, për t’ju ofruar një ndjesi të butë dhe të lëmuar për lëkurë.

Pamje 4në1

Seti është në dispozicion në dy ngjyra: hiri dhe rozë.  Secili këllëf ka dy anë të ndryshme. Njëra anë ka model me lule, kurse ana tjetër me trekëndësha të vegjël. Ju mund t’i kombinoni në katër mënyra të ndryshme, për ta rifreskuar pamjen e dhomës kohë pas kohe.

Elegant dhe praktik

Ky set po ashtu është dizajnuar mbi bazën shumëvjeçare të ekspertëve në Dormeo. Pos që kanë një dizajn të lezetshëm, këllëfët janë edhe praktikë. Këllëfi i jorganit mbyllet me butona, kurse këllëfët e jastëkëve kanë mbyllje me palë.

Pjesë e një koleksioni ekskluziv

Seti mund të lahet në rrobalarëse, në 40°. Është në dispozicion në dy madhësi:

  • 1 këllëf jorgani 140x200cm dhe 1 këllëf jastëku 50x70cm;
  • 1 këllëf jorgani 200x200cm dhe 2 këllëfë jastëkësh 50x70cm.

Ky set është pjesë e koleksionit eksluziv Black Diamond, i cili përmban edhe produkte të tjera për dhomën e gjumit, si: jastëk, jorgan, shtresë, peshqir dhe llambë.

Specifikat Teknike
Bed Size Double Bed
Material pambuk sateen
Ngjyrat e disponueshme dusty pink, rich grey
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi