Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Set aksesorësh për Victor Vac Rovus

Photo
Video

Ky set aksesorësh është dizajnuar për t’u përdorur me fshesën Victor Vac dhe ju mundëson ta çoni pastrimin në tjetër nivel. Seti përfshin një brushë garzë dhe për qime, të cilat ju mundësojnë pastrim më të thellë dhe janë shumë të dobishme veçanërisht për ata që mbajnë kafshë. Po ashtu, seti ka një shishe me spërkatje, e cila mund të mbushet me ujë ose detergjet për pastrim më efektiv.

Set aksesorësh për Victor Vac Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Ky set aksesorësh është dizajnuar për t’u përdorur me fshesën Victor Vac dhe ju mundëson ta çoni pastrimin në tjetër nivel. Seti përfshin një brushë garzë dhe për qime, të cilat ju mundësojnë pastrim më të thellë dhe janë shumë të dobishme veçanërisht për ata që mbajnë kafshë. Po ashtu, seti ka një shishe me spërkatje, e cila mund të mbushet me ujë ose detergjet për pastrim më efektiv.

Më shumë
Përshkrimi

Combine it with Rovus Victor Vac and tackle any households cleaning chore

Rovus Victor Vac accessory set is designed for use with the Rovus Victor Vac, making it even more indispensable.

It consists of two attachments – Hair & lint removing brush and spray bottle. This handy accessories allow you to extend the functionality of your Victor Vac and make it a valuable cleaning product every household need.

Rovus Victor Vac Accessory Set

Hair & lint brush easily removes pet hair, dust and lint

Hair & Lint brush will become indispensable attachment specifically for pet owners and people with allergies. Designed to reach into difficult areas, the brush can easily and effectively remove persistent pet hair, lint and dust.

It will also come in handy when you’ll need to clean deep down dirt from your carpets, furniture and other textile surfaces, making your home cleaner and the air easier to breathe.

Rovus Victor Vac Accessory Set

Water flowers of spray-wash your shoes or you bicycle

Spray Bottle allows you to harness Rovus Victor Vac to its limits. When you fill it with water, it will help you spray dirt off surfaces or be used to water houseplants as you move around the home.

Put some cleaning products inside while you vacuum and you’ll also be able to clean windows, mirrors, dirty boots, muddy bicycle and more.

Rovus Victor Vac Accessory Set

Use it with Victor Vac vacuum for best effect

Rovus Victor Vac Turbo brush was design to be used with Rovus Victor Vac. This versatile multifunctional vacuum cleaner allows dry and wet vacuuming and it will help you deal with any mess in your home, whether it’s made of dirt, dust or even sticky liquids.

Get your Rovus Victor Vac here

Rovus Victor Vac Accessory Set

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi