Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Set aksesorësh për Pastrues ajri Rovus

Photo
Video

Sigurouni që Pastruesi i ajrit është gjithmonë funksional dhe gati për ta pastruar ajrin - merrni setin rezervë të llampave UV. Drita UV-C, në mënyrë të sigurtë dhe të shpejtë e shkatërron ADN-në e baktereve, virueseve dhe patogjenvë të tjerë. Mbrojeni veten dhe familjen, duke përdorur fuqinë natyrale pastruese të dritës UV dhe thithni ajër më të shëndetshëm.

Set aksesorësh për Pastrues ajri Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Sigurouni që Pastruesi i ajrit është gjithmonë funksional dhe gati për ta pastruar ajrin - merrni setin rezervë të llampave UV. Drita UV-C, në mënyrë të sigurtë dhe të shpejtë e shkatërron ADN-në e baktereve, virueseve dhe patogjenvë të tjerë. Mbrojeni veten dhe familjen, duke përdorur fuqinë natyrale pastruese të dritës UV dhe thithni ajër më të shëndetshëm.

Më shumë
Përshkrimi

Cleaner air for a healthier life

The Rovus Plug-in Purifier is a clever product that uses the power of UV-C light to turn off the DNA of bacteria, viruses and other pathogens, instantly protecting you from harm. The same technology that has long been used in hospitals and clean rooms is now available for your home and office. Create zones of personal space wherever you and your family need them, with a safe, all-natural solution to this form of air pollution

 

Never run out of cleaning power again!

The heart of the system is a powerful UV light bulb, with each one providing up to 8,000 hours of silent and effective air purification. To make sure you never have to wait for a new bulb when one goes out of action, we recommend keeping a spare at home. This handy set contains two replacement bulbs, specially designed to fit the Rovus Plug-in Purifier and provide cleaner, safer air to breathe.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star