Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Çantë Seaberg Urban Top Shop 24/7

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Çanta e shpinës Seaberg urban është  ideale për botën dixhitale per tu organizuar, mbrojtur dhe akomoduar cdo gjë që ju duhet. Kjo çantë karakterizohet me ventilim dhe ofron 20 litra kapacitet, gjithashtu është ideale për përdorim të përditshëm.

Çantë Seaberg Urban Top Shop 24/7
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Çanta e shpinës Seaberg urban është  ideale për botën dixhitale per tu organizuar, mbrojtur dhe akomoduar cdo gjë që ju duhet. Kjo çantë karakterizohet me ventilim dhe ofron 20 litra kapacitet, gjithashtu është ideale për përdorim të përditshëm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Organizoni të gjitha gjërat që ju duhen në një çantë të vetme

Çanta e shpinës Seaberg urban është ideale për botën dixhitale per tu organizuar, mbrojtur dhe akomoduar cdo gjë që ju duhet. Kjo çantë karakterizohet me ventilim dhe ofron 20 litra kapacitet, gjithashtu është ideale për përdorim të përditshëm.

Xhepi i përparmë është praktikisht i pozicionuar për të mbajtur dokumentet tuaja të sigurta. Po ashtu, ju mund të ruani pijen tuaj të preferuar në xhepin anësor.

Dizajn anatomik për të siguruar rehati

Ventilimi efektiv për efekt anti-djersë ofrohet nëpërmjet strukturës së avansuar të materialit Air-X-System.

Çanta është dizjanuar nga materiali që posaçërisht i reziston njollat nga papastërtitë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star