Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Çantë Seaberg Business Top Shop 24/7

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Çanta e shpinës është dizenjuar për laptop, me një xhep të caktuar për tabletë, xhepa për të mbajtuar aksesorët për tabletin dhe sendet thelbësore të biznesit, stilolapsat, kartë krediti, xhepat e kartëvizitës dhe xhepat për të mbajtur të gjithë aksesorët tuaj të vegjël.

Çantë Seaberg Business Top Shop 24/7
49,90 €
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Çanta e shpinës është dizenjuar për laptop, me një xhep të caktuar për tabletë, xhepa për të mbajtuar aksesorët për tabletin dhe sendet thelbësore të biznesit, stilolapsat, kartë krediti, xhepat e kartëvizitës dhe xhepat për të mbajtur të gjithë aksesorët tuaj të vegjël.

Më shumë
Detajet e Produktit

Një formë aerodinamike dhe një dizajn bashkëkohor i çantes së shpinës, për profesionistë te biznesit në lëvizje. Përmban një dizajn miqësor me një ndarje për mbajtjen e laptopit, një xhep të caktuar për tablet, xhepa për të mbajtuar aksesorët për tabletin dhe sendet thelbësore të biznesit, stilolapsat, kartë krediti, xhepat e kartëvizitës dhe xhepat për të mbajtur të gjithë aksesorët tuaj të vegjël.. Dorezë e lartë, rripat e shpinës te rregullueshëm, dhe një rrip i pasëm për të gjitha mundësite.

 • Për profesionistë biznesi në lëvizje.
 • E zgjerueshme.
 • Forma e dizenjuar mbrapa anatomike.
 • Shumë xhepa për mundësi të shumta organizative.
 • E përshtatshme për laptopë deri në 15,4''.
 • E papërshkrueshme nga papastërtitë dhe uji.

Ruani pijet tuaja të preferuara në xhepin anësor për pije.

Është e dizenjuar në formë anatomike dhe rripa të sigurt që shpatullat të mos dëmtohen në rastet kur është e nevojshme për të marrë shumë dokumente me vete, dhe një laptop në udhëtimet e biznesit. Funksioni i zgjerueshëm do ju ndihmojë për të marrë të gjithë gjërat e domosdoshme me vete. Efekti ajrosje kundër djersës është dhënë nëpërmjet strukturës së avancuar të materialit Air-X - System.

Rezistuese ndaj njollave dhe papastërtive.

Përbërja e materialit: Pamja e jashtme 100% poliestër, Pamja e brëndshme 100% poliestër.

Përmasat: 43 x 31 x 15 cm

Vëllimi: 20 L

Pesha: 0,9 kg

Mirëmbajtja: lahet me dorë

Paketimi: me etiketë

Vëndi i prodhimit: PRC

Avantazhet:

 • Shtresë e qëndreshme.
 • Dorezë që zgjatet, dhe rripat e përshtatshëm në sup për të shtuar rehati.
 • E zgjerueshme.
 • Forma e dizenjuar mbrapa anatomike.
 • Shumë xhepa për mundësi të shumta organizative.
 • E përshtatshme për laptopë deri në 15,4''.
 • E papërshkrueshme nga papastërtitë dhe uji.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star