Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Rrip për bel Fit U Wellneo

Photo
Video
-60%

Wellneo® Fit U do t’ju ndihmojë ta transformoni trupin tuaj me lehtësi. Ky rrip efikas stimulon djersitjen gjatë ushtrimeve, duke ju ndihmuar ta skalitni belin apo ndonjë pjesë tjetër të trupit. Ne ju rekomandojmë ta kombinoni me pantallonat Fit U, për të arritur rezultate të shkëlqyera – trupin që gjithnjë e keni ëndërruar.

Rrip për bel Fit U Wellneo

Çmimi i rregullt: 14,90 €


Çmimi special: 5,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 2-5 ditë
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Wellneo® Fit U do t’ju ndihmojë ta transformoni trupin tuaj me lehtësi. Ky rrip efikas stimulon djersitjen gjatë ushtrimeve, duke ju ndihmuar ta skalitni belin apo ndonjë pjesë tjetër të trupit. Ne ju rekomandojmë ta kombinoni me pantallonat Fit U, për të arritur rezultate të shkëlqyera – trupin që gjithnjë e keni ëndërruar.

Më shumë
Përshkrimi

Arrini rezultate të shkëlqyera me lehtësi

Ne jemi të vetëdijshëm se muajt e fundit e kemi pasur më të vështirë të merremi me aktivitete fizike. Por me rripin Fit U, ju mund ta formësoni trupin dhe të digjni kalori shtesë më lehtë dhe më shpejt. Kombinoni me pantallonat Fit U, të cilët vijnë me një pajisje EMS dhe mbulojnë pjesën kryesore të trupit tuaj (vithet, pjesën e sipërme të këmbëve dhe barkun).

Rrip për bel Fit U

Rripi Fit U është një produkt i mrekullueshëm, sepse:

 • Ju ofron një mënyrë më të lehtë dhe të shpejtë për ta formësuar belin.
 • Është punuar me materiale cilësore të cilat e stimulojnë djersitjen.
 • I lehtë dhe i rehatshëm, ju mundëson të bëni lëvizje të ndryshme gjatë ushtrimeve.
 • Mund të kombinohet me pajisje EMS, për formësim më të shpejt dhe efikas të belit.
 • Ju siguron rezultate të shkëlqyera për vetëm 15-30 minuta përdorim në ditë.
Rrip për bel Fit U

Si funskionon rripi Fit U?

Rripi Fit U për bel ju ndihmon të djersiteni më shumë, edhe pa shkuar në palestër. Është i punuar me materiale cilësore që i përshtaten formës suaj dhe ju sigurojnë rehati. Kjo pajisje do t’ju ndihmojë ta formësoni belin që gjithnjë e keni ëndërruar.

 • Rrip për bel Fit U

  Ushtrime në natyrë

 • Rrip për bel Fit U

  Ushtrime nga rehatia e shtëpisë

Fleksibil, i butë dhe i përshtatshëm për lëkurë

Falë materialeve cilësore, ky rrip është fleksibil, i butë dhe i përshtatshëm për lëkurë. Sekreti i këtij rripi qëndron në materialin film argjendi, i cili prodhon nxehtësi, është më i lehtë dhe më efektiv se sa neoprene standart. I papërshkueshëm nga era dhe uji, ky rrip është shumë i qëndrueshëm. Kur vjen koha ta pastroni, ju mund ta lani në rrobalarëse.

Rrip për bel Fit U

Kombinoni rripin me pantallonat Fit U, për rezultate më të mira

Linja Fit U përmban edhe Pantallonat Fit U të cilët janë të pajisur me EMS (Electro Muscle Stimulation), një pajisje e cila shpërndan impulse elektrike përmes 4 jastëkëve xheli. Pajisja EMS ju lejon të përfshiheni në kontraksione muskulore të thella, intensive dhe të plota, pa u munduar shumë. Më e mira është se trupi juaj nuk e dallon nëse është një tkurrje natyrale apo e stimuluar në mënyrë elektrike.

Studime të shumta gjatë gjetur lidhje mes EMS dhe rritjes së muskujve, tonifikimit e madje edhe rritjen e rrjedhës së gjakut të muskujve për rikuperim më të shpejtë.

Pantallona Fit U

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online