Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Rrip mbështetës për shpinë Wellneo

Photo
Video

Rripi mbështetës për shpinë nga Wellneo® është një zgjidhje e thjeshtë por efektive për shpinë. Ky rrip mundëson mbështetje, stabilitet dhe rehati, pa e kufizuar lëvizjen tuaj. Është punuar me materiale të rehatshme, saqë do të harroni që e keni të vendosur në shpinë.

Rrip mbështetës për shpinë Wellneo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Rripi mbështetës për shpinë nga Wellneo® është një zgjidhje e thjeshtë por efektive për shpinë. Ky rrip mundëson mbështetje, stabilitet dhe rehati, pa e kufizuar lëvizjen tuaj. Është punuar me materiale të rehatshme, saqë do të harroni që e keni të vendosur në shpinë.

Më shumë
Përshkrimi

Shmangni dhimbjen e shpinës

Dhimbja e shpinës është ndër arsyet më të shpeshta pse njerëzit mungojnë në punë apo vizitohen te mjeku. Po ashtu, është problem shumë i pranishëm në ditët e sotme. Andaj, sot më shumë se kurrë, është e rëndësishme ta parandalojmë atë. Kontrolloni qëndrimin e shpinës suaj, me ndihmën e rripit mbështetës për shpinë nga Wellneo.

Rrip mbështetës për shpinë

Si funksionon ky rrip?

Ky rrip është punuar me materiale të rehatshme që lehtësisht i përshtaten trupin tuaj. Funksionon duke e mbështetur qëndrimin tuaj dhe duke kontrolluar lëvizjet tuaja. Është aq i rehatshëm saqë do të harroni që e keni në shpinë.

Por sekreti kryesor qëndron brenda produktit, ku është i vendosur magneti.

Rrip mbështetës për shpinë

Karakteristikat e produktit

  • Zvogëlon parehatinë në shpinë
  • I lehtë dhe fleksibil
  • Madhësi standarte
  • Ofron mbështetje, stabilitet dhe rehati
  • Përmirëson fleksibilitein e nyjeve
  • Mund të vendoset nën rroba
Rrip mbështetës për shpinë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi