Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dormeo White Sales

Dormeo White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Rrip gjuri Dr. Levine's

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Rripi i gjurit Levine nga Wellneo është rrip me gomë magnetike, i dizajnuar për t’i ofruar mbështetje gjurit dhe për t’a zvogëluar ndjesinë e jorehatisë. Përmirëson fleksibilitetin e nyjeve dhe ju ofron mbështetje të plotë. Është punuar me materiale cilësore dhe ka mbyllje Velcro®.

Rrip gjuri Dr. Levine's
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
Më shumë

Rripi i gjurit Levine nga Wellneo është rrip me gomë magnetike, i dizajnuar për t’i ofruar mbështetje gjurit dhe për t’a zvogëluar ndjesinë e jorehatisë. Përmirëson fleksibilitetin e nyjeve dhe ju ofron mbështetje të plotë. Është punuar me materiale cilësore dhe ka mbyllje Velcro®.

Më shumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!