Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dormeo White Sales

Dormeo White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Filterat Victor Vac Rovus

Photo
Video

Dy HEPA filter të zëvendësueshëm do të ju gjinden gjithmonë kur ju duhet të pastroni papastërti në hapësira më të mëdha. Pa nevojën për ndërprerje të punës, vetëm zëvendësoni filterin e papastër me një të pastër dhe pastrojeni atë pasi ta keni përfunduar pastrimin. 

Filterat Victor Vac Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Dy HEPA filter të zëvendësueshëm do të ju gjinden gjithmonë kur ju duhet të pastroni papastërti në hapësira më të mëdha. Pa nevojën për ndërprerje të punës, vetëm zëvendësoni filterin e papastër me një të pastër dhe pastrojeni atë pasi ta keni përfunduar pastrimin. 

Më shumë
Përshkrimi

Dy filter të zëvendësueshëm Rovus Victor Vac

Ju sigurisht veqse po i shijoni të gjitha përparësitë e thithëses super-efektive Rovus Victor Vac. Me filterat HEPA të zëvendësueshem, ju mund të pastroni edhe tollovitë më të mëdha pa humbur fuqinë e thithjes:

  • 2 filtera HEPA që përshtaten dhe ripërdoren
  • Pastrimi i filterave ndihmojnë në reduktimin e humbjes së fuqisë së thithjes
  • Gati të përdoren në çdo kohë dhe për çdo lloj papastërtie
  • Pastrim i shpejtë dhe efiçient pa kemikale
  • Për mjedis të shëndetshëm

Thuaj lamtumirë të gjithë alergjeneve

Filterat që pastrohen ju ndihmojnë të largoni grimcat e pluhurit dhe alergjenet duke përfshirë pluhurin, polenin, grimcat e pluhurit dhe duke parandaluar shpërndarjen e tyre në ajër. Kur punoni në një mjedis të papastër, filterat do të bëhen shpejtë të papastër dhe ju do të humbni fuqinë e thithjes dhe do të pastroni më pak efektivitet.

Zgjidhja e duhur për pastrim më të shpejtë

Me filteret shtesë HEPA të gatshëm për përdorim të menjëhershëm, ju mund të zëvendësoni filterat në pak sekonda dhe të filloni të pastroni pa humbur kohë duke e pastruar atë. Kur e përfundoni të gjithë pastrimin, vetëm pastroni filterat në ujë të bollshëm dhe përdorni përseri të kurseni planetin nga copa tjera të papastërtive. 

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!