Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Gëzojeni dashurinë

Shrytëzoni ofertat speciale për Shën Valentin!

Shrytëzoni ofertat speciale për Shën Valentin!

-14%
Ofertat vlejnë deri më:
[banner_timer]
 

Victor Vac Rovus

Photo
Video

Rovus Victor i kombinon 3 funksione të ndryshme në një thithëse elektrike: thithjen e thatë, thithjen e lagët dhe funksionon edhe si fryrërse. Është zgjidhja perfekte për pastrimin e shtëpisë tuaj. Me të ju mund të përballoni çdo lloj rrëmuje dhe papastërtie, madje edhe njollat e lëngshme. Kombinimi i filtrimit të ujit dhe filterit HEPA në menyrë efikase i filtron të gjithë allergenet dhe ju ofron një ambient të pastërt dhe të shëndetshëm për juve dhe familjen tuaj.

Victor Vac Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Rovus Victor i kombinon 3 funksione të ndryshme në një thithëse elektrike: thithjen e thatë, thithjen e lagët dhe funksionon edhe si fryrërse. Është zgjidhja perfekte për pastrimin e shtëpisë tuaj. Me të ju mund të përballoni çdo lloj rrëmuje dhe papastërtie, madje edhe njollat e lëngshme. Kombinimi i filtrimit të ujit dhe filterit HEPA në menyrë efikase i filtron të gjithë allergenet dhe ju ofron një ambient të pastërt dhe të shëndetshëm për juve dhe familjen tuaj.

Më shumë
Përshkrimi

Zgjidhja për pastrim, për shtëpi të pastër dhe të shëndetshme

Kur vie tek pastrimi i shtëpisë, pajisjet e pastrimit Rovus janë të besueshme dhe efektive dhe ju mundësojnë pastrim pa probleme dhe stres. Nëse vuani nga alergjitë, atëherë do ta dini se sa i vlefshëm është një sistem pastrimi me filtera i cilësisë së lartë për ju dhe shtëpinë tuaj.

Me Rovus Victor Vac, pajisjen shumëfunksionale të pastrimit , ju mund të tejkaloni çdo tollovi në shtëpinë tuaj, pavarësisht pluhurave, papastërtive, madje edhe lëngjeve të ndryshme. Zgjidhja e përsosur për një shtëpi të pastër, pasi kombinon 3 funksione të ndryshme në 1 produkt.

 • Pastrim në të thatë
 • Pastrim në të lagësht
 • Fryrërse

Tani, ju lehtë mund të ndërroni funksionet prej njërit në tjetrin me efektivitet maksimal të pastrimit, pa asnjë mundim.

Rovus Victor Vac

Pastrim në të thatë me fuqinë e filterit HEPA dhe filtrimit të ujit

Me Victor Vac ju mund t'i krijoni një mjedis të shëndetshëm vetës dhe familjes tuaj. Falë sistemit të shkëlqyeshëm me shumë - funksione që përfshijnë filtrimin e ujit dhe filterin HEPA, Victor Vac ju ofron më të mirat për shëndet dhe mirëqënie falë filterave kundër alergjeneve dhe papastërtisë.

Me dizajnin pa qese, me efikasitet filtron pluhurin e thithur dhe menjëherë thyen alergjenët dhe grimcat e pluhurit nga ajri në dhomën e ujit, duke siguruar që ata të mos kthehen për të shkaktuar reaksione alergjike. Kjo është arsyeja pse Rovus Victor Vac është një domosdoshmëri për këdo që vuan nga alergjitë ose astma dhe dëshiron të ketë një shtëpi të pastër dhe të shëndritshme. Ju mund të asgjësoni në thelb çdo gjë: nga pluhuri i imët dhe drithërat e thyera deri te thërrimet e bukës dhe flokët e kafshëve shtëpiake që mbani në shtëpi.

Rovus Victor Vac

Pastron çdo sipërfaqe 

Ne të gjithë e dimë se, sidomos me fëmijët e vegjël rreth shtëpisë sonë, aksidente të derdhjeve të lëngjeve mund të ndodhin çdo ditë. Për t'i trajtuar ato në mënyrë efektive, Rovus Victor Vac përfshin një furçë kruajtëse e cila ndihmon në pastrimin dhe thithjen e lëngjeve të derdhura.

Supozoni që keni derdhur një kovë të mbushur me ujë në banjë, fëmijët tuaj derdhin qumështin ose lëngun e tyre mbi kuzhinë, ose mysafiri juaj ka derdhur koktejin e tyre mbi dysheme, Victor Vac siguron një zgjidhje të shpejtë dhe efikase thjesht duke pastruar sipërfaqet e dyshemesë suaj për pak minuta.

Rovus Victor Vac

Funksioni i fryerjes për pastrim të mirëfilltë dhe eksperiencë të lehtë

Përveq pastrimit në të thatë dhe të lagësht, Rovus Victor Vac vjen me një ventilator të integruar. E gjithë që ju duhet të bëni është të lidhni qorapën me portën e shkarkimit, të bashkangjitni pjesën shtesë, ta aktivizoni dhe të jeni gati për të kryer punën.

Ky funksion është ideal për shpejtimin dhe shkarkimin e pluhurit, gjetheve dhe mbeturinave, ndërkohë që shtojca jashtëzakonisht e përshtatshme e inflacionit bën balona të fryra, pastron dyshekët e ajrit, pishinat tokësore, barkat dhe objekte të tjera të ndryshme.

Rovus Victor Vac

Victor Vac është i pajisur për çdo punë pastrimi

Victor Vac është i përkryer për të gjitha llojet e punëve rreth shtëpisë dhe pothuajse çdo punë të brendshme ose të jashtme. Me këtë ju mund të përfitoni nga lehtësia e përgjithshme e pastrimit dhe përparësitë që vijnë me të:

 • Rovus Victor Vac

  Rrotat dhe korda e gjatë 5m e bëjnë atë të përshtatshme për transport të lehtë nëpër shtëpi pa pasur nevojë ta merrni atë rreth jush.

 • Rovus Victor Vac

  Depozita transparente e ujit 15L ju lejon të shihni saktësisht se sa efektivisht funksionon Victor Vac dhe sa ujë keni lënë në rezervuar.

 • Rovus Victor Vac

  Disa furça të vogla dhe grykëza. Për pastrimin e sofave, dyshekëve, kornizave të figurave, tavaneve dhe madje edhe pjesëve të ngushta në makinën tuaj.

 • Rovus Victor Vac

  Jo më filtër i bllokuar, qese me pluhur dhe pastrim i keq - gjithëçka që duhet të bëni është të derdhni ujin dhe ta mbushni atë, dhe jeni gati të pastroni përsëri.

Informata shtesë

Manuali dhe mënyra e përdorimit

Pyetjet e shpeshta rreth produktit

Q: Çka përmban paketimi i produktit?

Q: A punon me ujë? A i vjen era për shkak të ujit?

Pajisja Victor Vac punon me filtrimin e ujit do të thot punon me ujë dhe nuk ka mundësi të lirojë erëra të pa këndshme për shkak që ka sistem filtrimi me HEPA filtera sepse ky sistem filtrimi bllokon të gjitha grimcat e pluhurit që shkojnë në pajisja gjatë pastrimit duke mos i lënë të dalin prap jashtë ujit dhe jashtë pajisjes.

Q: Sa ka fuqi?

Fuqia nominale e pajisjes ëshë 1200Ë me fuqi thithje 18kPa; 170 AW.

Q: Sa është i gjatë kablloja e pajisjes?

Kablloja e pajisjes është 5 metra e gjatë.

Q: Sa duhet me mbush ujë?

Kapaciteti maksimal i rezervuarit të ujit është 15 litra, falë rezervuarit transparent shihet shumë lehtë se sa duhet të mbushet me ujë dhe ku është maksimali i lejuar prej 15L.

Q: A mund të përdoret edhe pa ujë?

Pajisja funksionon vetëm me ujë.

Q: A është vetëm për larje apo edhe thithëse?

Pajisja ka 3 funksione: thithje të thatë, thithje të materialeve të lëngshme dhe fryerje.

Q: A mundesh me vendos aromatizues?

Pajisja nuk ka funksion të aromatizimit, kshtut që në pajisje duhet të përdorni vetëm ujë.

Q: Si përdoret?

Pajisja duhet të fillojë të funksionon pasi që të gjitha pjesët montohen dhe në rezervuar vendoset ujë. Për secilën funksion respektivisht montohet pajisja si është e udhëzuar në manual.

Q: Për çka mund ta përodor opsionin për fryerje?

Opsioni për fryerje mund të përdoret për fryerjen e balonave, dyshekëve me ajër, pishinave me ajër apo largimin e gjetheve ose çka të ngjajshme.

Q: Ku i dërgon mbeturinat?

Mbeturinat e grumbulluara mblidhen në ujë në rezervuar që pastaj duhet ta derdhni dhe ta pastroni rezervuarin.

Q: A e humb fuqinë thithëse kur i vendosen gypat zgjatës?

Jo, fuqia e motorit mbetet e njejtë dhe tubat zgjatëse janë të llogaritura ta transmetojnë atë fuqi.

Q: Ku i ka filterat? Si pastrohen?

Filterat ndodhen brenda ndarësit me ngjyrëtë zezë që ndodhet sipër rezervuarit të ujit. Kur hapet ndarësi me ngjyrë të zezë e gjeni filterin që mund të pastroni me ujë të thjeshtë e leni të thahet dhe mund ta përdorni prap.

Vlerësimet e Konsumatorëve 3 Vlerësim(e)

5

3 vlerësime

3 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Shyhrete

www.topshop-ks.com

Zgjidhje perfekte për pastrimin e shtëpisë tuaj!
E shkëlqyeshme,lehtësim i punëve të shtëpisë.

Leonora Hoxha

www.topshop-ks.com

Bleni, kush keni nevoje per fshese elektrike!
E shkelqyeshme, e lehte per perdorim!

Saranda Krasniqi

www.topshop-ks.com

5
Me shum se 2duart e nje femres. Perfekt.

3 Produkte

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.