Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Ventilator 5në1 Smartair Plus Rovus

Photo
Video

Ventilatori Smartair Plus është një pajisje e mençur që kryen funksionin e 5 pajisjeve të ndryshme. Mund të përdoret për freskimin e ajrit, ngrohjen e ajrit, si lagështues, aromatizues dhe për tharjen e rrobave. Ka termostat të rregullueshëm, 12 shpejtësi dhe 3 opsione ventilator (normale, natyrë, gjumë). Vjen me një telekomandë, në mënyrë që sa më lehtë ta kontrolloni dhe rregulloni ajrin në shtëpinë tuaj.

Ventilator 5në1 Smartair Plus Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Ventilatori Smartair Plus është një pajisje e mençur që kryen funksionin e 5 pajisjeve të ndryshme. Mund të përdoret për freskimin e ajrit, ngrohjen e ajrit, si lagështues, aromatizues dhe për tharjen e rrobave. Ka termostat të rregullueshëm, 12 shpejtësi dhe 3 opsione ventilator (normale, natyrë, gjumë). Vjen me një telekomandë, në mënyrë që sa më lehtë ta kontrolloni dhe rregulloni ajrin në shtëpinë tuaj.

Më shumë
Përshkrimi

Ventilator praktik me 5 funksione

Harroni ngrohësit e rëndë dhe ventilatorët aspak praktikë që ju duhet t’i sillni poshtë e lartë sa herë të ndërrohet stina. Mirëprisni ventilatorin 5në1 Smartair Plus – me një dizajn kompakt dhe shumëfunksional, është pajisja që i ka munguar shtëpisë suaj.

  1. Freskues i fuqishëm – për freski gjatë ditëve të nxehta të verës
  2. Ngrohtësi në 2 nivele – ngrohë hapësirën tuaj gjatë ditëve të ftohta
  3. Lagështues praktik – parandalon ajrin e thatë
  4. Aromatizues – shpërndani aroma të këndshme, për më shumë relaks
  5. Tharës efikas për rroba – përdoreni për t’i tharë rrobat shpejt e lehtë

Freskoni shtëpinë me këtë ventilator elegant

Ky ventilator përmban një freskues të integruar për qarkullim të shpejtë dhe efikas të ajrit, kurdo që ju duhet. Është ideal pothuajse për çdo hapësirë, ka 3 opsione (normal, natyrë, gjumë), 12 shpejtësi dhe mënyrë të lëkundjes me kënd të gjerë, për ta drejtuar flladin kudo që ju duhet. Vetëm zgjedhni cilësimet e preferuara dhe shijoni flladin.

Ekstra ngrohtësi për ditët më të ftohta

Ditët e vjeshtës dhe pranverës mund të na befasojnë me ndryshimin e shpejtë të temperaturave. Por nuk keni nevojë që për ca ditë të ftohta ta lëshoni ngrohësin qendror – ventilator Smartair Plus vjen me një ngrohës të integruar, i cili në mënyrë të shpejtë mundëson ekstra ngrohtësi aty ku ju duhet. Ka 2 cilësime për nxehtësi dhe termostat të rregullueshëm, përmes së cilit mund ta caktoni temperaturën nga 12 në 27 °C.

I gjithanshëm dhe shumëfunksional

Ky ventilator ka edhe 3 funksione shtesë:

  • Një lagështues i integruar ndihmon që ta lagështojë ajrin në shtëpinë tuaj.
  • Po ashtu, shpërdarësi për aroma mundëson që shtëpia juaj të mbajë erë më të mirë.
  • Për më tepër, këtë ventilator mund ta përdorni edhe për tharjen e rrobave.

Kompakt, praktik, i lehtë për t’u përdorur

Ky ventilator ka kohëmatës të rregullueshëm dhe vjen me një telekomandë. Andaj, ju mund t’i caktoni cilësimet nga rehatia e divanit. Ka dy drita të integruara, në mënyrë që të lexoni më lehtë në ekran. Po ashtu, për sigurinë tuaj, ka opsionin për fikje automatike dhe mbrojtje nga mbingrohtësia.

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Bukurije Hajrizi

www.topshop-ks.com

ja vlen ta kem ket produkt
Produkt shum i mir

1 Produkte

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi