Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Maju mirë,

Maju mirë, maji kurrë s'u kon ma lirë! Deri në 70% më lirë + 10% extra zbritje në top produkte!

maji kurrë s'u kon ma lirë! Deri në 70% më lirë + 10% extra zbritje në top produkte!

Deri në -70%
 
[banner_timer]
 

Hekur Ultra Smart Rovus

Photo
Video

Hekuri Rovus Ultra Smart përmban një kombinim të shkëlqyeshëm të dy funksioneve që ju ndihmojnë të arrini rezulatate të shpejta me zero mund. Përveq opsionit që mund të përdoret me dhe pa kabllo si dhe me mundësinë e rregullimit të temperaturës automatikisht e bënë hekurosjen shumë profesionale.

Hekur Ultra Smart Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Hekuri Rovus Ultra Smart përmban një kombinim të shkëlqyeshëm të dy funksioneve që ju ndihmojnë të arrini rezulatate të shpejta me zero mund. Përveq opsionit që mund të përdoret me dhe pa kabllo si dhe me mundësinë e rregullimit të temperaturës automatikisht e bënë hekurosjen shumë profesionale.

Më shumë
Përshkrimi

Hekurosje efiçiente dhe pa shumë mundim 

Gjatë hekurosjes pa asnjë problem ju mund të ndryshoni drejtimin e levizjes, mund të lëvizni hekurin në gjithë hapësirën e dërrasës dhe të manovroni çdo detaj. Me këto lehtësi, hekurosja bëhet një kënaqësi!

Largimi i kabllos bëhet shumë thjesht. Pa pasur nevojë të bëni kompromis me performancën, fuqia e tij prej 2200 W siguron që nuk mbet asnjë rrudhë.

Profesional në të gjitha aspektet

Hekuri Rovus Ultra Smart gjithashtu përmban një funksion të veçantë të kontrollit të ngrohjesautomatikisht rregullon temperaturën në bazë të nevojave të materialeve, gjë që e bën atë të përsosur për çdo material. Ju mund të siguroheni që rrobat tuaja kurrë nuk do të digjen.

Përmban një shtresë qeramike jo rrëshqitëse, të lëmuar që përmirëson hekurosjen edhe në zonat më të vështira për t'u arritur, gjithashtu seria e vrimave bëjnë të mundur nxjerrjen e avullit për të bërë punë tuaj të duket sa më mirë dhe sa më profesionale. 

Ky hekur gjithashtu ofron kontroll të ndryshueshëm të avullit duke përfshirë avull të vazhdueshëm dhe shpërthime të fuqishme të avullit, avullit të thatë dhe funksionit të spërkatjes, si dhe avullimin vertikal për heqjen efikase të rrudhave të veshjeve të varura.

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.