Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Heqës i cuklave Ultra Rovus

Photo
Video
-61%

Heqësi i cuklave Rovus Ultra është një pajisje që çdo shtëpi duhet ta ketë në mënyrë që ti mbaj rrobat tuaja si të reja.

  • Largon shpejt dhe në mënyrë të barabartë qimet, cuklat dhe pushin
  • Është i lehtë për përdorim dhe i përshtatet çdo lloj garderobe
  • Funksionon në të gjitha rrobat, tek çdo lloj materiali që mbledh cukla apo qime
Çele çadrën, kape këtë zbritje
Oferta vlen vetëm edhe
Heqës i cuklave Ultra Rovus

Çmimi i rregullt: 9,90 €


Çmimi special: 3,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Heqësi i cuklave Rovus Ultra është një pajisje që çdo shtëpi duhet ta ketë në mënyrë që ti mbaj rrobat tuaja si të reja.

  • Largon shpejt dhe në mënyrë të barabartë qimet, cuklat dhe pushin
  • Është i lehtë për përdorim dhe i përshtatet çdo lloj garderobe
  • Funksionon në të gjitha rrobat, tek çdo lloj materiali që mbledh cukla apo qime
Më shumë
Përshkrimi

Pajisje funksionale e ripërdorshme

Nëse keni menduar ta largoni xhaketën tuaj, apo jastëkun tuaj, mendoni përseri! Koka për pastrim në heqësin e cuklave Rovus Ultra dhe dorëza e lehtë e benë pastrimin të shpejtë dhe rehatshëm. Është pajisja perfekte për tu mbajtur në dorë.

Me heqësin e cuklave Rovus Ultra ju do të bëni gardërobën tuaj të duket si e re pa pasur nevoj të shpenzoni para në një pastrim të thatë, apo edhe rroba të reja. Shpejtë largon qimet, cuklat apo edhe pushin pa dëmtuar rrobat tuaja. Ju do të habiteni s’i do ta bëj garderobën tuaj si të re. E përshtatshme në çfarë do materiali, funksionon shpejtë dhe në mënyrë efikase.

E lehtë për përdorim dhe pastrim

Ky heqës cuklash operon me bateri për përdorim të lehtë kurdo dhe kudo. Përmban një pjesë të ndashme për pastrim të shpejtë dhe të përshtatshëm. Është i dizajnuar në mënyrë ergonomike me një dorezë të lehtë për mbajtje dhe ri-përdorim.

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star