Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Maju mirë,

Maju mirë, maji kurrë s'u kon ma lirë! Deri në 70% më lirë + 10% extra zbritje në top produkte!

maji kurrë s'u kon ma lirë! Deri në 70% më lirë + 10% extra zbritje në top produkte!

Deri në -70%
 
[banner_timer]
 

Hekur portativ me avull Rovus

Photo
Video

Hekur portativ me avull Rovus është i përkryer për hekurosje të shpejtë me avull. Eleminon aromat e pakëndshme, heq rrudhat dhe dezifekton rrobat tuaja me anë të avullit në mënyrë efektive. I pershtatshem per te gjitha materialet.

 

Hekur portativ me avull Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Hekur portativ me avull Rovus është i përkryer për hekurosje të shpejtë me avull. Eleminon aromat e pakëndshme, heq rrudhat dhe dezifekton rrobat tuaja me anë të avullit në mënyrë efektive. I pershtatshem per te gjitha materialet.

 

Më shumë
Përshkrimi

Përdoret në dy mënyra

Ky hekur mund të përdoret në dymënyra - jo vetëm në mënyrë vertikale e cila është shumë praktike por gjithashtu mund të përdoret edhe në mënyrë horizontale që është një avantazh në krahasim me hekurat e zakonshëm. Me një sistem perfekt i cili nuk pikon dhe parandalon dëmtimin e hekurit. Nese më parë keni qënë të limituar në lidhje me përdorimin vetëm në një pozicion, tani ju mund ta përdorni atë edhe për higjenizimin e divanëve dhe dyshekëve.

Depozitë uji e cila mund të hiqet me një kapacitet prej 280 ml dhe që ju jep mundësi të hekurosni deri në 20 minuta pa ndërprerje - gjë që e bën perfekt për përdorim të përditshëm. Me 2 nivele të ndyrshme për fuqinë e avullit. Sensor me prekje për nje eksperience fantatstike dhe që e bën punën tuaj edhe më të thjeshtë.

Hekuri portativ me avull, ka pllakë alumini me veshje qeramike që bën të mundur shpërndarjen e nxehtësisë në mënyre ideale.

I duhuri ta merrni me vete kudo

Përmasa e tij është shumë praktike - dhe ju mund ta merrni me vete edhe kur udhëtoni. Mos lejoni që madhësia e tij t'ju bëjë konfuz - ju do të keni avull të vazhdueshëm 25g/min dhe temperaturë nga 170 deri 210°C!

Harrojeni punën e lodhshme të hekurosjes me hekurat e rëndë dhe tavolinat e hekursojes. Thjeshtë varni rrobat tuaja ne varse dhe filloni hekurosjen.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.