Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Hekur për udhëtime Rovus

Photo
Video

Hekuri i udhëtimit Rovus ka dizajn praktik dhe me dorezën që paloset ju mundëson ta merrni me vete kudo. Me 1000W fuqi dhe gamën e gjerë të funksioneve duke filluar nga kontrolli i avullit dhe nxehja e shpejtë deri në butonin e kontrollit të dyfishtë të tensionit dhe temperaturës, ky hekur jep kombinim të efikasitetit dhe saktësisë për hekurosje të mirë kudo dhe kurdoherë që keni nevojë për to. 

Hekur për udhëtime Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Hekuri i udhëtimit Rovus ka dizajn praktik dhe me dorezën që paloset ju mundëson ta merrni me vete kudo. Me 1000W fuqi dhe gamën e gjerë të funksioneve duke filluar nga kontrolli i avullit dhe nxehja e shpejtë deri në butonin e kontrollit të dyfishtë të tensionit dhe temperaturës, ky hekur jep kombinim të efikasitetit dhe saktësisë për hekurosje të mirë kudo dhe kurdoherë që keni nevojë për to. 

Më shumë
Përshkrimi

I vogël dhe kompakt, por më të gjitha përparësitë e një hekuri të madh

Hekuri i udhëtimit Rovus është i përsosur për udhëtimet biznisore, shëtitjet e shkurtëra fundjavave, udhëtimet e tjera apo për studentët që qëndrojnë në konvikte. Është shumë i lehtë, praktik dhe i lehtë për përdorim. Dizajni ergonomik me dorëzen që paloset ju ofron transportim të lehtë dhe të rehatshëm derisa jeni duke hekurosur, si dhe pllaka prej qeramike ofron rrëshqitje të lëmuar në çdo material.

Nuk ka rendësi se ku ndodheni, nëse jeni në shtëpi apo në udhëtime, hekuri i udhëtimit do t'i ruaj rrobat tuaja nga çfarëdo rrudhe.

Rovus Travel Iron

Hekuri që kombinon efikasitetin dhe saktësinë

Edhepse hekuri i udhëtimit Rovus është i vogël, madhësia e tij kompakte nuk bën fare kompromise. Pavarësisht nëse jeni duke bërë vetëm hekurosje të lehtë për të larguar rrudhat e mëdha ose për të larguar aromat, rrobat tuaja gjithmonë do të jenë krejtësisht të buta dhe të rifreskuara.

Me kombinimin e fuqisë për hekurosje prej 1000W dhe opsioneve të përdorimit, hekuri i udhëtimit do të largoj të gjitha llojet e rrudhave.

 • Rovus Travel Iron

  Pllaka prej qeramike rrëshqet në përsosmëri në të gjitha llojet e materialeve dhe ofron shpërndarje optimale të avullit, derisa saktësia ju lejon rezultate të mira deri në detaje të fundit.

 • Rovus Travel Iron

  Dorëza që paloset ju kursen hapësirë edhe kur udhëtoni.

 • Rovus Travel Iron

  Sistemi Dual Voltage për përdorim internacional ju siguron që hekuri është aq i fuqishëm në shtëpi siç është gjatë udhëtimeve, vetëm ndërro kthesën dhe përdore kudo që dëshiron.

 • Rovus Travel Iron

  Kontrolli i avullit On/Off ju mundëson të përdorni hekurosjen me avull në pozitë vertikale dhe horizontale.

 • Rovus Travel Iron

  Butoni për kontrollë të temperaturës e bënë atë të sigurt për përdorim në çdo material.

 • Rovus Travel Iron

  Rezervuari transparent i ujit në dorezë ju lejon të shikoni nivelin e ujit në hekur

Merreni me vete kudo

Me Rovus hekurin për udhëtime, ju mund dukeni mirë kudo dhe në çdo kohë. Thjesht paloseni dorezën, vendosni në valixhen tuaj dhe merrni me vete kudo që shkoni!

Madhësia e tij kompakte, e kombinuar me shumëllojshmëri funksionesh, e bënë zgjedhjen më të mirë për udhëtime, udhëtime biznesi, kampe dhe përdorim shtëpiak. Tani ju mund të keni rezultate të shkëlqyera të hekurosjes kudo dhe sa herë që keni nevojë për to!

Rovus Travel Iron

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star