Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Sistem i pastrimit me avull Rovus

Photo
Video

Pastroni shtëpinë thellësisht dhe në mënyrë profesionale, me sistemin për pastrim me avull! Pastroni sipërfaqe të ndryshme & tekstile duke përdorur avull shumë të nxehtë, hiqni qafe papastërtitë & yndyrnat, eleminoni mikroorganizmat & bakteret – të gjitha këto pa përdorur kimikate të dëmshme. Pajisja vjen me 3 aksesorë dhe një rezervuar uji, i cili funksionon deri në 55 minuta me një mbushje.

Sistem i pastrimit me avull Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 2-5 ditë
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Pastroni shtëpinë thellësisht dhe në mënyrë profesionale, me sistemin për pastrim me avull! Pastroni sipërfaqe të ndryshme & tekstile duke përdorur avull shumë të nxehtë, hiqni qafe papastërtitë & yndyrnat, eleminoni mikroorganizmat & bakteret – të gjitha këto pa përdorur kimikate të dëmshme. Pajisja vjen me 3 aksesorë dhe një rezervuar uji, i cili funksionon deri në 55 minuta me një mbushje.

Më shumë
Përshkrimi

Pastrim i thellë, i shpejtë dhe efektiv

Avulli me temperaturë të lartë është mënyra më e mirë për t’i pastruar sipërfaqet dhe tekstilet, pa përdorur kimikate të dëmshme. Me këtë pajisje 3në1, tash mund t’i shijoni dobitë e pastrimit professional me avull – në çdo kohë, në shtëpi!

 • Një shtupë e rëndë me avull, me një brushë turbo 3në1, e cila ju mundëson t’i pastroni dhe sanitizoni dyshemetë e zakonshme dhe tepihët. Po ashtu, largon njollat e vështira.
 • Një pajisje dore me avull me aksesorë për pastrim më preciz në zonat më të vështira për t’u arritur. Ideale për t’i pastruar pllakat, grillin, pllakat e furrës, për t’i hequr njollat në rroba apo tekstile, e madje edhe për t’i pastruar dritaret. Është e pajisur me butonin për mbyllje të sigurtë, andaj fëmijët nuk mund ta përdorin.
 • Një hekur i fuqishëm me avull, i cili lehtë, shpejt dhe sigurt largon rrudhat dhe sanitizon rrobat apo tekstilet tjera.
Sistem i pastrimit me avull

Avulli largon yndyrën dhe papastërtitë tjera

Sistemi i pastrimit me avull prodhon avull me temperaturë të lartë nga uji i thjeshtë. Ky avull i fuqishëm ju ndihmon ta hiqni qafe yndyrën dhe papastërtitë e ndryshme. Krejt kjo, në mënyrë më të lehtë dhe më të sigurtë.

Sistemi i lëvizshëm me avull ka një rezervuar të madh uji, i cili funksionon deri në 55 minuta me një mbushje.

 • Pastroni banjot, ujë mbledhësin dhe pllakat.
 • Hiqni mbetjet e yndyrës në kuzhinë.
 • Freskoni tepihët dhe perdet në dhomën e ndejës.
 • Hiqni njollat e vajit në garazh ose zonën e grillit ose skarës.

Kudo që keni nevojë të pastroni, sistemi i pastrimit me avull mund t’ju ndihmojë.

Sistem i pastrimit me avull

Dezinfektoni shtëpinë dhe hiqni qafe mikrobet & aromat e pakëndshme

Familjet që kanë fëmijë të vegjël apo ata që mbajnë kafshë në shtëpi, do të jenë më të qetë duke e ditur se tepihët, dyshemetë dhe mobiljet janë me të vërtetë të pastra. Avulli i dezinfekton këto sipërfaqe & objekte, si dhe i largon aromat e pakëndshme, bakteret dhe mikroorganizmat e tjerë. Krejt kjo, duke përdorur vetëm ujë të thjeshtë.

Sistem i pastrimit me avull

Tre aksesorë për përdorime të ndryshme

Sistemi 3në1 vjen me tre aksesorë të gjithanshëm, për lloje të ndryshme pastrimi dhe një bisht të zgjatueshëm për t’i arritur të gjitha zonat.

 • Sistem i pastrimit me avull

  Në banjo

 • Sistem i pastrimit me avull

  Në kuzhinë

 • Sistem i pastrimit me avull

  Në dhomën e ndejës

Pastroni thellësisht çdo pjesë të shtëpisë

Me fuqi 1400W, sistemi i pastrimit me avull ka fuqinë dhe funksionet që ju duhen për ta pastruar thellësisht çdo pjesë të shtëpisë. Duke pastruar me këtë pajisje, ju krijoni një ambient më të sigurtë dhe më të shëndetshëm për familjen tuaj.

Informata shtesë

Informata teknike:

 • Tensioni: 220-240 V~
 • Frekuenca: 50-60 Hz
 • Fuqia: 1500 W (funksioni për pastrim me avull); Fuqia totale 2200 W (me funksionin për hekurosje me avull)
 • Fuqia e hekurit: 700 W

Në set përfshihen:

 • Njësia kryesore
 • Pajisja e dorës dhe tubi
 • Furçë metali
 • Gryka
 • Furçë e vogël plastike
 • Furçë e madhe plastike
 • Vegla për gërryerje
 • Vegla për dritare/tapiceri
 • Koka për pastrim të dyshemeve
 • Ibriku matës
 • Funnel
 • Tubat zgjatës
 • Leckë tapicerie 
 • Aksesori për tepih
 • Leckë të kokës së shtupës
 • Hekuri
Sistem i pastrimit me avull

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online