Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Shtupa Rovus XL Rovus

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Shtupat Rovus XL tani vijnë të përmirësuara dhe më të mëdha. Sipërfaqja më e madhe e shtupës do t'ju lejojë të pastroni më shpejt dhe në mënyrë më efektive. Mund ta përdorni për pastrim të thatë ose të lagësht. Thjesht mbushni rezervuarin e ujit dhe spërkatni sipërfaqet e drurit ose pllakat dhe ato do të jenë të pastërta pa asnjë mundim

Shtupa Rovus XL Rovus
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Shtupat Rovus XL tani vijnë të përmirësuara dhe më të mëdha. Sipërfaqja më e madhe e shtupës do t'ju lejojë të pastroni më shpejt dhe në mënyrë më efektive. Mund ta përdorni për pastrim të thatë ose të lagësht. Thjesht mbushni rezervuarin e ujit dhe spërkatni sipërfaqet e drurit ose pllakat dhe ato do të jenë të pastërta pa asnjë mundim

Më shumë
Përshkrimi

Kurseni kohën tuaj me leckën e pastrimin XL 30% më të madhe

Sipërfaqet e dyshemesë në dhomat e ditës, kuzhinat apo korridoret janë zakonisht të mëdha, shpesh më të ngarkuara se dhomat e tjera të shtëpisë sonë dhe zakonisht na marrin shumë nga koha jonë për t'u pastruar.

Shtupa e re Rovus XL me me leckë të madhe për 30% më shumë është e përsosur për pastrimin e sipërfaqeve! Madhësia e saj e kombinuar me fuqinë e mikrofibrave tërheq dukshëm më shumë pluhur dhe grimca të tjera papastërtie me vetëm një rrëshqitje prej 360 °. Tani, shtëpia juaj mund të jetë e pastër në çdo kohë...

Rovus Spray Mop XL

Pastrim i lehtë dhe efektiv

Harroni pastrimin duek u përkulur, të dhimbshëm dhe rraskapitës. Lloji i ri i shtupës Rovus XL është jashtëzakonisht i lehtë për tu manovruar dhe lëvizja e tij rrotulluese e bënë pastrimin nën dhe përreth mobiljeve një lehtësi të vërtetë. Gjithashtu, nuk keni nevojë për kova të rënda ose pajisje të tjera shtesë. Ju mund të heqni qafe shenjat, papastërtitë ose grimin në vetëm 4 hapa të thjeshtë:

 • Rovus Spray Mop XL

  Mbushni rezervuarin me uje

 • Rovus Spray Mop XL

  Vendosni rezervuarin në shtupë

 • Rovus Spray Mop XL

  Shtyp dorezën në qendër për spërkatje

 • Rovus Spray Mop XL

  Spërkat kudo

Për të gjitha sipërfaqet

Unaza unike synon spërkatjen dhe kontrollon në mënyrë efektive lagështinë për të parandaluar dëmtimin e mundshëm. Për shkak të sasisë minimale të lagështisë nuk duhet të shqetësoheni rreth dëmtimit të sipërfaqeve! Është aq e butë, sa mund të pastroni në thelb çdo sipërfaqe me të:

 • pllakat
 • linoleum
 • laminatin
 • dyshemetë prej druri
Rovus Spray Mop XL

Shfrytëzoni fuqinë e mikrofibrave për shtëpi të pastër dhe më të shëndetshme

Shtupa Rovus XL vërtet e bënë jetën tuaj më të lehtë me leckën e saj të madhe të mikrofibrave.

Dhe këtu vjen pjesa më e mirë - jo më pajisje shtesë të panevojshme. Lecka mund të lahet në makinë me mbi 100 larje! Kjo plotësisht eliminon nevojën për pastrues të kushtueshëm të disponueshëm dhe ju kursen para.

Rovus Spray Mop XL

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star