Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Maju mirë,

Maju mirë, maji kurrë s'u kon ma lirë! Deri në 70% më lirë + 10% extra zbritje në top produkte!

maji kurrë s'u kon ma lirë! Deri në 70% më lirë + 10% extra zbritje në top produkte!

Deri në -70%
 
[banner_timer]
 

Shtupë me spërkatje V2 Rovus

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Ju prezentojmë shtupën me spërkatje V2, e cila është e përshtatshme për të gjitha sipërfaqet e dyshemeve. Ka kokë rrotulluese 360°, e cila ju mundëson t’i arrini sipërfaqet më të vështira. Po ashtu, ka rezervuar uji 350ml me grykë spërkatëse dhe dorezë të lehtë alumini. Me këtë shtupë, pastrimi i dyshemeve do të jetë më i lehtë, më i shpejt dhe më efikas.

Shtupë me spërkatje V2 Rovus
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
Më shumë

Ju prezentojmë shtupën me spërkatje V2, e cila është e përshtatshme për të gjitha sipërfaqet e dyshemeve. Ka kokë rrotulluese 360°, e cila ju mundëson t’i arrini sipërfaqet më të vështira. Po ashtu, ka rezervuar uji 350ml me grykë spërkatëse dhe dorezë të lehtë alumini. Me këtë shtupë, pastrimi i dyshemeve do të jetë më i lehtë, më i shpejt dhe më efikas.

Më shumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.