Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Shtupë pastrimi 3në1 Rovus

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Rovus Spray Mop & Sweeper kombinon 3 mënyra të ndryshme pastrimi në një produkt të vetëm. Mund ta përdorni si fshesë për mbledhjen e papastërtive, për pastrim në të thatë ose  për pastrim në të lagësht. Është e përkryer për pastrimin e papastërtive të përditshme si thërrimet, qimet e kafshëve shtëpiake, drithërat, pluhurat etj. Operon pa kabllo dhe pa bateri.

Shtupë pastrimi 3në1 Rovus
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Rovus Spray Mop & Sweeper kombinon 3 mënyra të ndryshme pastrimi në një produkt të vetëm. Mund ta përdorni si fshesë për mbledhjen e papastërtive, për pastrim në të thatë ose  për pastrim në të lagësht. Është e përkryer për pastrimin e papastërtive të përditshme si thërrimet, qimet e kafshëve shtëpiake, drithërat, pluhurat etj. Operon pa kabllo dhe pa bateri.

Më shumë
Përshkrimi

Pastroni pa mundim me pajisjen multifunksionale për pastrim

Me Rovus Spray Mop & Sweeper - pajisjen inovative shumë-funksionale dhe leckën me mikrofibra, ju mund të pastroni shtëpinë tuaj me shpejtë se çdoherë. Sekreti qëndron në dizajnin unik që kombinon 3 funksione të ndryshme në një produkt: 

 • Fshesë për mbledhjen e papastërtive
 • Pastrim në të lagësht
 • Pastrim në të thatë

Me të ju mund të rrisni efikasitetin tuaj të pastrimit dhe të kaloni me lehtësi nga lecka në fshesë shumë të sigurtë që në mënyrë efektive të arrini shkëlqim të pastër të çdo lloj dyshemeje, duke përfshirë pllakat, dyshemet e drurit ose pllakat.

Rovus Spray Mop & Sweeper

Përdoreni atë  për mbledhjen e papastërtive

Me Rovus Spray Mop & Sweeper ju nuk do të ballafaqoheni më me kabllo. Thjesht shtyjeni atë drejt rrëmujës, shpejt dhe lehtë do të pastroni rrëmujën e përditshme si thërrimet, drithërat, kokoshkat ose qimet e kafshëve shtëpiake.

Shiritat shtrihen përgjatë rrugës së pastrimit për marrjen e grimcave të imëta, ndërsa dizajni super i manovrueshëm dhe me profil të ulët e bën tërheqjen e papastërtive nga dyshemeja apo nën mobilje të ndryshme. Tabaka e saj e integruar dhe e përshtatshme eliminon nevojën për grumbullimin e pluhurit dhe ju lejon pastrim efektiv dhe pa stres çdo herë që pastroni.

Rovus Spray Mop & Sweeper

Përdor leckën me mikrofibra për pastrim të pluhurave të thata apo sipërfaqeve të lagështa 

Pasi të keni përfudunduar pastrimin dhe mbledhjen e papastërtive, thjeshtë vendosni kokën tjetër me leckën me mikrofibër për të pastruar në të thatë ose në të lagësht çdo sipërfaqe të shtëpisë tuaj.

Fshesa me spërkatje është perfekte pasi nuk do të krijojë shumë lagështi por do të sprucoj sasinë e nevojshme të ujit për pastrim e dyshemesë pa e dëmtuar atë. Koka rrotullohet për 180° për të bërë të mundur pastrimin edhe në sipërfaqet më të vështira për tu arritur. Tani ju mund të pastroni dyshemenë tuaj në mënyrë perfekte, pa u munduar dhe pa pasur nevojë të uleni apo përkuleni, dhe sigurisht pa pasur nevojë për kova me ujë!

 • Rovus Spray Mop & Sweeper
  • Përdoreni si një fshesë të zakonshme për pastrim në sipërfaqe të thata

 • Rovus Spray Mop & Sweeper
  • Ose përdorni depozitën e ujit për të pastruar me ujë.

   

Leckë prej mikrofibrave

Lecka me mikrofibër mund të lahet në makinëlarëse për mirëmbajtje të lehtë dhe ekstra higjienë. Përthith lagështinë dhe ndihmon në pastrimin e sipërfaqeve të ndryshme shpejt dhe thjeshtë.

Pasi të përfundoni pastrimin, thjeshtë hiqni leckën me mikrofiber të cilën mund ta lani në makinëlarëse!

Rovus Spray Mop & Sweeper

Kompakte, e lehtë në peshë dhe dizjan i thjeshtë

Shumica e fshesave janë elektrike, të zhurmshme dhe kanë nevojë për energji. Fshesa Rovus Spray Mop & Sweeper nuk ka nevojë për energji apo bateri. Është praktike dhe nuk ka kabllo. Punon me fuqinë e dorës dhe mund të përdoret me ujë ose pa ujë. Shumë praktike dhe e lehtë në përdorim:

 • Rovus Spray Mop & Sweeper

  Rezervuari i papastërtive pastrohet lehtë & shpejtë

 • Rovus Spray Mop & Sweeper

  Me furçë të vogël mund të pastroni dhe hiqni qimet e mbledhura.

   
   

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!