Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Set i leckave Univerzale Spray Mop Rovus

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Për pastrim të thjeshtë dhe të shpejtë të të gjitha sipërfaqeve.
Seti përfshinë:

 • 1x leckë për pastrim me ujë,
 • 1x leckë për pastrimin e njollave të forta,
 • 1x dorëz e dyanshme për pastrim manual.
Set i leckave Univerzale Spray Mop Rovus
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Për pastrim të thjeshtë dhe të shpejtë të të gjitha sipërfaqeve.
Seti përfshinë:

 • 1x leckë për pastrim me ujë,
 • 1x leckë për pastrimin e njollave të forta,
 • 1x dorëz e dyanshme për pastrim manual.
Më shumë
Detajet e Produktit

Seti i leckave univerzale për shtupën Spray Mop është një set i domosdoshme për pastrimin e të gjitha sipërfaqeve tuaja. Pastrimi i dyshemeve është më i thjeshtë dhe më i lehtë duke përdorur këto dy pëlhura me cilësi të lartë dhe dorezën e dyanshme për të hequr njollat kokëfortë ose thjesht për rifreskimin e  sipërfaqeve të shtëpisë suaj.  

Për pastrimin e sipërfaqeve të shtëpisë tuaj, gjithmonë dëshironi të siguroheni që të përdorni produktin më të mirë në dispozicion. Për të siguruar rezultate të shkëlqyera të pastrimit në shtëpinë tuaj, zgjedhja e setit të aksesorëve univerzal Rovus Spray Mop është opsioni juaj më i mirë. Materiali i leckave siguron që pastrimi i të gjitha sipërfaqeve tuaja të jetë në nivelin e duhur. Duke aplikuar në mënyrë të barabartë pastruesin e dëshiruar në sipërfaqe pa gërvishtje, të gjitha zonat tuaja mbeten të freskëta dhe me shkëlqim.  

Me setin e aksesorëve univerzal Rovus Spray Mop, tani mund të merrni produktin më efikas. Duke përdorur këtë set, me shtupën Rovus Spray Mop gjithashtu do të mbroni lëkurën tuaj nga irritimet e lëkurës sepse nuk ka kontakt të drejtpërdrejtë të lëkurës me detergjentët.  

Informata shtese

Rekomandohet për:

 • Përsonat që duan të arrijnë pastërti shpejt dhe lehtë
 • Përsonat që përdorin shtupën Rovus Spray Mop

 

Specifikat Teknike
Material microfibre, silk
Pesha 0,27kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star