Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Spray Mop Box Rovus

Photo
Video

Ju prezantojmë risinë më të fundit në fushën e pastrimit – shtupën profesionale me spërkatje Rovus. Kënaquni me mënyrën më të lehtë për të pastruar me shtupën multifunksionale me spërkatje Rovus e cila karakterizohet me: kokë të rrotullueshme 360 ° për të arritur çdo sipërfaqe, 350ml mbajtëse uji me spërkatës që arrin sipërfaqe të mëdha.

Spray Mop Box Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Ju prezantojmë risinë më të fundit në fushën e pastrimit – shtupën profesionale me spërkatje Rovus. Kënaquni me mënyrën më të lehtë për të pastruar me shtupën multifunksionale me spërkatje Rovus e cila karakterizohet me: kokë të rrotullueshme 360 ° për të arritur çdo sipërfaqe, 350ml mbajtëse uji me spërkatës që arrin sipërfaqe të mëdha.

Më shumë
Detajet e Produktit

Kokë rrotulluese deri në 360 shkallë, arrin lehtë çdo sipërfaqe të shtëpisë suaj

Jeni lodhur nga përkulejt e shumta në dysheme që të pastroni atë sa më mirë? Shtupa profesionale me spërkatje Rovus karakterizohet me të gjitha sekretet për një shkëlqim të përkryer të dyshemesë tuaj. Më e mira nga të gjitha ... është e lehtë, kompakte, praktike… dhe e shpejtë!

Karakterizohet me:

 • Kokë të rrotullueshme 360 ° për të arritur çdo sipërfaqe.
 • 350ml mbajtëse uji me spëekatës që arrin sipërfaqe të mëdha.
 • Dorezë alumini e lehtë, e veshur me një material të butë që hiqet
 • Tharja e shpejtë nuk lë mbetje në dyshemenë tuaj.

Kontrolli i lagështisë mbron çdo sipërfaqe

Pipëza unike kontrollon lagështinë në mënyrë efektive për të parandaluar mundësinë e dëmtimit. Kjo e bën shtupën me spërkatje Rovus ideal për pastrimin e të gjitha llojeve të sipërfaqeve, duke përfshirë:

 • laminat
 • linoleum
 • pllaka
 • apo gur

Lecka me mikrofibra e riperdorusheme pastron të gjithë pluhurin dhe papastërtitë

Lecka me mikrofibra pastron më shumë papastërtitë dhe pluhurin me një fërkim ndryshe nga shtupat tradicionale për pastrim të thatë ose me lagështi. Ju gjithashtu do të kurseni më shumë dhe të përdorni më pak – Shtupën Rovus me spërkatje e cila nuk kërkon energji elektrike por vetëm një sasi të vogël të ujit apo detergjent. Më e mira nga të gjitha, leckat mund të lahen për ripërdorim deri në 120 herë!

Dizajn të shkëlqyer dhe me ngjyra me një funksionalitet superior

Shtupa profesionale, lehtë e përdorueshme karakterizohet me një dizajn të shkëlqyre dhe me ngjyra . Eshtë shumë e lehtë, moderne, kompakte, e qëndrueshme dhe shumë funksionale.

Specifikat Teknike
Add Info Product size: 43 x 14.5 x 120 cm
Tank volume: 350 ml

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star