Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Lecka për Shtupë Sonic Rovus

Photo
Video

Shtupa Sonic përdorë frekuencë të lartë (me 1050 vibrime në minutë) dhe ka lecka mikrofibre me (të cilat imitojnë pastrimin e me dorë) për t’ju mundësuar që lehtësisht t’i fërkoni dyshemetë! Për t’u siguruar që çdo herë keni mjaftueshëm lecka të pastra për pastrim, ne ju rekomandojmë edhe këtë set shtesë. Ky set përmban 2 lecka mikrofibre të ripërdorshme, të cilat mund t’i lani deri në 60°C dhe t’i përdorni për vite me radhë.

Lecka për Shtupë Sonic Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 4
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Shtupa Sonic përdorë frekuencë të lartë (me 1050 vibrime në minutë) dhe ka lecka mikrofibre me (të cilat imitojnë pastrimin e me dorë) për t’ju mundësuar që lehtësisht t’i fërkoni dyshemetë! Për t’u siguruar që çdo herë keni mjaftueshëm lecka të pastra për pastrim, ne ju rekomandojmë edhe këtë set shtesë. Ky set përmban 2 lecka mikrofibre të ripërdorshme, të cilat mund t’i lani deri në 60°C dhe t’i përdorni për vite me radhë.

Më shumë
Përshkrimi

Set me dy lecka mikrofibre

Ky set përmban dy lecka shtesë mikrofibre. Leckat e dizajnuara posaçërisht për shtupën Sonic, e tërheqin papastërtinë si me magnet.

Këto lecka janë të ripërdorshme - mund t’i lani deri në 60°C dhe t’i përdorni për vite me radhë. Prandaj, kur keni më shumë hapësira dhe më shumë rrëmujë për të pastruar, gjithmonë është mirë të keni një set shtesë.

Shtupa Sonic – pse është kaq e veçantë?

Një shtëpi higjienike fillon me dysheme të pastra, që shkëlqejnë nga pastërtia! Për t’u siguruar që dyshemtë tuaja janë të pastra, ju duhet një shtupë dhe ujë! Por le ta pranojmë: askush nuk i do kovat e rënda me ujë dhe mundin që na merr ky lloj pastrimi. Andaj, kemi krijuar shtupën Sonic – një mënyrë më e lehtë dhe më e shpejtë për t’i pastruar dyshemetë e forta!

Sekreti i shtupës Sonic qëndron te 1050 lëkundjet në minutë, të cilat bashkë me leckat speciale, fërkojnë dyshemetë për të arritur rezultate pastrimi të përsosura.

Po ashtu, ka dizajn pa kabllo dhe me një mbushje funksionon deri në 40 min. Shiko shtupën Sonic duke klikuar KËTU.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi