Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Shtupë elektrike Sonic Rovus

Photo
Video

Doni që dyshemetë tuaja të shkëlqejnë nga pastërtia? Shtupa Sonic është zgjidhja! Kjo shtupë pa kabllo, përdorë frekuencë të lartë (me 1050 vibrime në minutë) dhe ka lecka mikrofibre me (të cilat imitojnë pastrimin e me dorë) për t’ju mundësuar që lehtësisht t’i fërkoni dyshemetë! Me një mbushje, mund ta përdorni pa kabllo deri në 40 minuta. Ka rezervuar uji 150ml dhe 2 lecka të ripërdorshme.

Shtupë elektrike Sonic Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 3
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Doni që dyshemetë tuaja të shkëlqejnë nga pastërtia? Shtupa Sonic është zgjidhja! Kjo shtupë pa kabllo, përdorë frekuencë të lartë (me 1050 vibrime në minutë) dhe ka lecka mikrofibre me (të cilat imitojnë pastrimin e me dorë) për t’ju mundësuar që lehtësisht t’i fërkoni dyshemetë! Me një mbushje, mund ta përdorni pa kabllo deri në 40 minuta. Ka rezervuar uji 150ml dhe 2 lecka të ripërdorshme.

Më shumë
Përshkrimi

Pastërtia e shtëpisë fillon nga dyshemetë…

Një shtëpi higjienike fillon me dysheme të pastra, që shkëlqejnë nga pastërtia! Për t’u siguruar që dyshemtë tuaja janë të pastra, ju duhet një shtupë dhe ujë! Por le ta pranojmë: askush nuk i do kovat e rënda me ujë dhe mundin që na merr ky lloj pastrimi. Andaj, kemi krijuar shtupën Sonic – një mënyrë më e lehtë dhe më e shpejtë për t’i pastruar dyshemetë e forta!

Shtupë Sonic
 • Shtupë Sonic

  Aksion sonik

 • Shtupë Sonic

  Operon deri në 40 min pa kabllo

 • Shtupë Sonic

  Dizajn pa kabllo

 • Shtupë Sonic

  Manovrohet lehtë

 • Shtupë Sonic

  Për të gjitha dyshemetë e forta

 • Shtupë Sonic

  E lehtë

 • Shtupë Sonic

  Rezervuar uji

 • Shtupë Sonic

  Lecka të ripërdorshme

Mbi 1000 vibrime në minutë, për të hequr qafe njollat

Sekreti i shtupës Sonic qëndron te 1050 lëkundjet në minutë, të cilat bashkë me leckat speciale, fërkojnë dyshemetë për të arritur rezultate pastrimi të përsosura. Leckat prej mikrofibre janë të ripërdorshme – pas pastrimit, mund t’i lani dhe t’i përdorni përsëri e përsëri. Këto lecka tërheqin papastërti të ndryshme sikurse pluhurin, njollat dhe qimet e kafshëve. Janë të përshtatshme për pllaka, linoleum dhe dysheme të ndryshme druri.

Shtupë Sonic

Rezervuar uji dhe spërkatës, për pastrim më të lehtë

Thjesht mbushni me ujë rezervuarin me kapacitet 150ml, pastaj shtypni butonin në dorezë, për të spërkatur dyshemenë! Përdorni më pak ose më shumë, varësisht prej nevojës së pastrimit, pa pasur nevojë të brengoseni për kovat me ujë të papastër apo ndonjë spërkatje e padëshiruar. Shtupa i mbron dyshemenë nga lagështimi i tepërt.

Shtupë Sonic
 • S’ka pastrim të mundimshëm më dorë.

 • Shtupë Sonic

  Për pastrim të përditshëm.

 • Shtupë Sonic

  E lehtë për t’u përdorur.

 • Shtupë Sonic

  Nuk zë shumë vend.

Pa kabllo dhe e lehtë për ta bartur

Shtupa Sonic peshon 2kg dhe ka dizajn pa kabllo, andaj do ta keni të lehtë ta bartni nëpër shtëpi. Doreza e gjatë rrotullohet deri në 270°, që ju të manovroni sa më lehtë gjatë pastrimit. Me një mbushje, fshesa ju siguron pastrim deri në 40 minuta, pa pasur nevojë ta përdorni kabllon.

Shtupë Sonic

3 hapa

 • 1
  Shtupë Sonic

  Mbusheni me ujë

 • 2
  Shtupë Sonic

  Pastroni dyshemenë

 • 3
  Shtupë Sonic

  Lani leckat (deri në 60°C) dhe ripërdorni

Në paketim përfshihen:

 • Shtupa Sonic
 • 2 lecka mikrofibre
 • 1 gotë matëse
 • 1 manual për përdorim
Shtupë Sonic
Informata shtesë

Specifikat teknike:

 • Dimensionet e produktit: 26x21x117cm
 • Pesha e produktit: 2kg
 • Koha e mbushjes: afro 4 orë
 • Koha e operimit: Deri në 40min
 • Kapaciteti i rezervuarit: 150ml
 • Gjatësia e kabllos: 183cm

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.