Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Set zëvendësues për Fshesë Poseidon Plus Rovus

Photo
Video

Sigurohuni që fshesa juaj Poseidon Plus të jetë çdo herë në gjendje të mirë për pastrim, duke ia shtuar setin shtesë me 3 aksesorë. Dy leckat prej mikrofibre janë dizajnuar posaçërisht për t’i hequr papastërtitë teksa e pastroni shtëpinë më avull. Kurse filteri anti-calc parandalon grumbullimin e gëlqeres e cila krijohet nga ngrohja e ujit të nxehtë.

Set zëvendësues për Fshesë Poseidon Plus Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Sigurohuni që fshesa juaj Poseidon Plus të jetë çdo herë në gjendje të mirë për pastrim, duke ia shtuar setin shtesë me 3 aksesorë. Dy leckat prej mikrofibre janë dizajnuar posaçërisht për t’i hequr papastërtitë teksa e pastroni shtëpinë më avull. Kurse filteri anti-calc parandalon grumbullimin e gëlqeres e cila krijohet nga ngrohja e ujit të nxehtë.

Më shumë
Përshkrimi

Sigurohuni që fshesa juaj Poseidon Plus të jetë çdo herë në gjendje të mirë

Fshesa për pastrim me vakum dhe me avull Poseidon Plus është një mënyrë e shpejtë, e lehtë dhe e sigurtë për ta mbrojtur shtëpinë nga papastërtia, njollat, bakteret dhe mikrobet. Tash mund të siguroheni që çdo herë është në gjendje të mirë, duke ia shtuar setin 3 pjesësh.

Lecka mikrofibre, e tërheqin papastërtinë si magent

Dy leckat mikrofibre janë dizajnuar posaçërisht për të krijuar një rrjet që e mban papastërtinë dhe lagështinë më shumë se pambuku. Në këtë mënyrë, ju mundësojnë ta pastroni shtëpinë më shpejt dhe më lehtë. Përdorimi i najlonit nënkupton se leckat kanë një mbushës statik që e tërheq pluhurin dhe grimcat e tjera, pa pasur nevojë të përdorni kimikate. Leckat janë të qëndrueshme, mund të lahen dhe të ripërdoren plot herë.

Filter për parandalimin e grumbullimin e gëlqeres

Nëse përdorni ujë rubineti, ju tashmë e dini se si grumbullohet gëlqerja në pajisjen ku e vloni ujin. E njejta ndodhë edhe në fshesën Poseidon Plus. Në pajisjet ku ngrohet uji i rubinet, zakonisht formohet një sasi e vogël e gëlqeres, e cila gradualisht rritet dhe mund ta bllokojë sistemin, duke e bërë më pak efektiv me kalimin e kohës. Por ju mund ta parandaloni këtë problem në fshesën Poseidon Plus, duke përdorur filterin anti-calc, i cili parandalon grumbullimin e gëlqerës.

Shtojani fshesës setin shtesë dhe sigurohuni që fshesa juaj është çdo herë gati për t’ju siguruar një shtëpi që shkëlqen nga pastërtia!

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.