Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Qese pluhuri për Phantom Wet&Dry Rovus

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-60%

Seti prej 3 copëve i qeseve të pluhurit për Rovus Phantom Wet & Dry do t'ju ndihmoj të mbani pastrimin në një performancë të lartë me anë të fuqisë së fshesës thithëse Rovus Phantom. Rekomandohet të ndërroni qeset e pluhurit çdo muaj ose më shpesh, nëse e përdorni atë shumë ose për pastrimin e një rrëmuje të madhe për të siguruar fuqi maksimale të thithjes.

Qese pluhuri për Phantom Wet&Dry Rovus

Çmimi i rregullt: 19,90 €


Çmimi special: 7,90 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Seti prej 3 copëve i qeseve të pluhurit për Rovus Phantom Wet & Dry do t'ju ndihmoj të mbani pastrimin në një performancë të lartë me anë të fuqisë së fshesës thithëse Rovus Phantom. Rekomandohet të ndërroni qeset e pluhurit çdo muaj ose më shpesh, nëse e përdorni atë shumë ose për pastrimin e një rrëmuje të madhe për të siguruar fuqi maksimale të thithjes.

Më shumë
Përshkrimi

Qese pluhuri për thithësen Rovus Phantom

Nëse thithësja Rovus Phantom po humbet fuqinë e saj të thithjes, duhet të ndryshoni qesen e pluhurit brenda saj. Një qese pluhuri e re është thelbësore për performancë më të mirë të thithjes, gjë që bënë edhe pastrimin më të lehtë.

Mbaj përformancën e pastrimit në nivel të lartë

Karakteristika më e rëndësishme e një fshese thithëse është aftësia e saj për të thithur të gjithë pluhurin dhe papastërtitë. Kjo është arsyeja pse rekomandohet të ndërroni rregullisht qeset e pluhurit në fshesa për ta mbajtur ato në forma më të mira dhe për të ruajtur fuqinë e tyre të thithjes. Ndërroni qesen tuaj të pluhurit çdo muaj ose më shpesh, nëse përdorni shumë fshesën tuaj, ose nëse pastroni rrëmuja të mëdha.

Për aromë të pastër dhe të këndshme në shtëpi

Seti i qeseve Rovus Phantom është një set prej 3 qeseve pluhuri rezervë që përshtaten në mënyrë të përkryer me Rovus Phantom. Kjo do t'ju ndihmojë të mbani shtëpinë tuaj të pastër dhe të siguroni që pluhuri dhe papastërtisë mbeten brenda qeses së pluhurit.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online