Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Ngrohës personal Rovus

Photo
Video
-75%

Ngrohësi personal Rovus është zgjidhja e përsosur për ditët e ftohta apo kur ndjeni pak të  ftohtë. Është ngrohës që vendoset në prizë me fuqi ngrohje 500 W, me telekomandë, kohë të programuar, opsione të shpejtësisë dhe ndalje automatike.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Ngrohës personal Rovus

Çmimi i regullt: 29,90 €


Çmimi Special: 7,48 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Ngrohësi personal Rovus është zgjidhja e përsosur për ditët e ftohta apo kur ndjeni pak të  ftohtë. Është ngrohës që vendoset në prizë me fuqi ngrohje 500 W, me telekomandë, kohë të programuar, opsione të shpejtësisë dhe ndalje automatike.

Më shumë
Përshkrimi

Ngrohu me ngrohësin personal Rovus


Zakonisht bëhet ftohtë kur ditët më të ftohta vijnë pak para ose pas sezonit të ngrohjes dhe pastaj mund të bëhet e pakëndshme për të kaluar kohën tuaj të lirë, për të shikuar TV, për të lexuar një libër ose për të punuar ndonjë punë jashtë shtëpisë.

Ngrohësi personal Rovus do të ngrohë hapësirën rreth jush dhe do të ju mundësoj të keni ngrohtësi dhe rehati në çdo dhomë.

Rovus Personal Heater

Ngrohës i fuqishëm dhe i përshtatshëm

Ngrohësi personal Rovus vendoset në prizë me fuqi 500 W dhe nuk ka kabllo.

Ka një telekomandë, kështu që ju nuk keni nevoj të ngriteni derisa jeni duke shikuar show-n tuaj të preferuar në TV ose jeni duke lexuar kapitullin tuaj interesant të ndonjë libri. Gjithçka që ju duhet të bëni është të ngritni telekomandën ashtu që të mund të lexoj ekranin LCD dhe të rregulloni:

 • orën (1 – 12 orë),
 • shpejtësinë (të lartë, të ultë),
 • termostatin ( 15 -32°C).
Rovus Personal Heater Rovus Personal Heater Rovus Personal Heater Rovus Personal Heater

I sigurt të përdoret kudo

Ngrohësi personal Rovus Personal është i ndërtuar me veqori të sigurta ku shtëpiza e ngrohësit mbetet e freskët derisa qeramika bëhet e nxehtë. Gjithashtu ndalet automatikisht.

Është shumë kompakte dhe e lehtë për mbajtje, nuk i nevojitet kabllo dhe punon menjeherë sapo të vendoset në prizë. Ju mundeni lehtë ta lëvizni nga njëra dhomë në tjetrën ose ta merrni me vete derisa shkoni në udhëtime.

 • Rovus Personal Heater

  Në dhomën e ndejës

 • Rovus Personal Heater

  Në dhomën ku studioni

 • Rovus Personal Heater

  Në garazhë

 • Rovus Personal Heater

  Dhomën e fëmijëve

 • Rovus Personal Heater

  Në zyrë

 • Rovus Personal Heater

  Derisa udhëtoni

Specifikat Teknike
Fuqia 500W
Karakteristika të tjera Voltage: 220V; Frequency: 50-60 Hz

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star