Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Fshesë dore Nano UV Rovus

Photo
Video

Fshesa e dorës Nano UV është pajisje praktike dhe e fuqishme vakumi, me të cilën mund ta pastroni pluhurin & papastërtitë e tjera kudo në shtëpi dhe jo vetëm. Fshesa ka dritë UV-C, e cila largon bakteret, mikrobet, metet e shtratit, pluhurin dhe më tepër. Kurse filteri HEPA H13 e pastron ajrin e lëshuar me efikasitet deri në 99.95%. Ideale për shtëpi, zyre, veturë si dhe tekstile e tapiceri.

Fshesë dore Nano UV Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Fshesa e dorës Nano UV është pajisje praktike dhe e fuqishme vakumi, me të cilën mund ta pastroni pluhurin & papastërtitë e tjera kudo në shtëpi dhe jo vetëm. Fshesa ka dritë UV-C, e cila largon bakteret, mikrobet, metet e shtratit, pluhurin dhe më tepër. Kurse filteri HEPA H13 e pastron ajrin e lëshuar me efikasitet deri në 99.95%. Ideale për shtëpi, zyre, veturë si dhe tekstile e tapiceri.

Më shumë
Përshkrimi

Një përvojë e re në fushën e pastrimit

Fshesa Nano UV kombinon prakticitetin e një fshese dore vakumi me pastrim të thellë, fuqi sanitizuese të dritës UV-C dhe një sistem efektiv filtrimi, i cili mund t’i bllokojë nano-grimcat e dëmshme. Me këtë pajisje, shpejt dhe lehtë mund t’i pastroni tekstilet, tapiceritë, sipërfaqet e forta dhe jo vetëm. Në këtë mënyrë, do të siguroni një ambient më të shëndetshëm për ju dhe më të dashurit tuaj.

 • Fshesë dore Nano UV
 • Fshesë dore Nano UV
 • Fshesë dore Nano UV
 • Fshesë dore Nano UV
 • Fshesë dore Nano UV
 • Fshesë dore Nano UV
 • Fshesë dore Nano UV
 • Fshesë dore Nano UV

Tri mënyra për një shtëpi më të pastër dhe më të sigurtë

Kjo fshesë vakumi është kompakte dhe e lehtë, e dizajnuar për ta bërë pastrimin më të lehtë, më të shpejtë dhe efektiv. Krejt kjo, falë tri tekonologjive të mrekullueshme.

 • 1.
  Fshesë dore Nano UV
  Dritë UV-C për t’i eleminuar bakteret dhe metet e shtratit

  Një furçë speciale me dritë të fuqishme UV-C, eleminon bakteret, mikrobet, metet e shtratit në mënyrë të shpejtë dhe të sigurtë. Në këtë mënyrë parandalon ndonjë sëmundje apo kruarje që mund të shkaktojnë këta mikroorganizma.

 • 2.
  Fshesë dore Nano UV
  Filter HEPA H13 për bllokimin e grimcave të dëmshme

  Filteri HEPA H13 bllokon edhe nanogrimcat më të vogla, me efikasitet 99.95%, duke u siguruar që ajri i dalë nga fshesa e dorës është i pastër, i sigurtë dhe jo-irritues. Filteri është i pasur me trajtim anti-bakterial, për t’i eleminuar bakteret gjatë kontaktit dhe shpërndarjen e aromave të pakëndshme.

 • 3.
  Fshesë dore Nano UV
  Teknologji ciklonike për thithje të fuqishme

  Kjo fshesë përdorë teknologji ciklonike me dizajn pa qese për ta ndarë papastërtinë dhe për t’ju mundësuar pastrim të thellë që eleminon pluhurin, alergjenët dhe grimcat tjera të dëmshme.

Për një shtëpi më të shëndetshme

Kjo fshesë dore vakumi është shumë praktike dhe kombinon teknologji cilësore për pastrim cilësor. Fshesa Nano UV ka disa funksione pastrimi, për t’ju siguruar një shtëpi sa më të shëndetshme.

 • Fshesë dore Nano UV

  Largon irrituesit

  Metet e shtratit janë insekte që ushqehen me gjakun e njeriut, zakonisht gjatënatës. Kafshimet e tyre mund të ndikojnë në shëndetin tuaj, duke shkaktuar skuqje të lëkurës, simptoma alergjie, efekte psikologjike dhe jo vetëm. Por, duke pastruar rregullisht me fshesën Nano UV, ju keni më pak mundësi që të kafshoheni apo pickoheni nga këto krijesa të bezdisshme.

 • Fshesë dore Nano UV

  Sanitizimi

  Drita UV ndihmon në dezinfektimin e tëre mobiljeve me tapiceri në shtëpi. Me efektin e bllokimit, siguron sanitizim të thellë. Sanitizimi me këtë pajisje mundëson një ambient më të shëndetshëm, sepse eleminon viruset dhe bakteret e vogla me dritë UV.

 • Fshesë dore Nano UV

  Lehtëson simptomat e alergjisë

  Nëse vuani nga ndonjë alergji ose astma, ju do të përfitoni nga pastrimi me fshesën Nano UV. Pastrimi i rregullt me këtë ju ndihmon t’i zvogëloni simptomat e alergjisë.

 • Fshesë dore Nano UV

  Eleminon nano-grimcat e dëmshme

  Fshesa Nano UV është e pajisur me filter të fuqishëm HEPA H13, prandaj i largon edhe grimcat më të vogla të dëmshme nga qilimët, perdet, shtretërit, banaku apo sipërfaqet tjera.

Shumëfunksionale, ekonomike dhe eko-miqësore

 • Fshesë dore Nano UVc
  Aksesorë shtesë

  Fshesa e dorës vjen me dy aksesorë shtesë, për t’i shtuar pajisjes më shumë fuqi pastrimi aty ku keni nevojë.

 • Fshesë dore Nano UV
  Kurseni para

  Teknologjia ciklonike me dizajnin pa qese ka disa dobi: e shton jetëgjatësinë e pajisjes, e bën më të lehtë përdorimin e saj. Po ashtu, ju nuk keni nevojë të harxhoni para për të blerë qese pluhuri.

 • Fshesë dore Nano UV
  Eko-miqësore

  Nuk ka nevojë të përdorni produkte të dëmshme pastrimi (kimikate) në tekstile, të cilat janë të dëmshme për mjedisin dhe kanë erë të keqe. Pastroni filterin duke përdorur vetëm ujë rubineti.

Elegante dhe praktike

 • Fshesë dore Nano UV
  Pa qese pluhuri

  Pajisja ka kupën pa qese pluhuri, në të cilën mund t’i thihni gjërat që keni thithur me fshesë. Kjo ju mundëson më shumë kontroll mbi procesin e pastrimit.

 • Fshesë dore Nano UV
  Dy shpejtësi

  Fshesa e dorës mund të operojë në dy shpejtësi të ndryshme për pastrime të ndryshme.

 • Fshesë dore Nano UV
  Fuqi thithëse 7-19 kPa

  Fshesa ka fuqi thithëse që varion nga 7 në 10kPa – e mjaftueshme pët t’i përballuar rrëmujat e mëdha ose sipërfaqet më delikate.

Informata shtesë

Në paketim përfshihen:

 • Njësia kryesore
 • Baza
 • Gryka
 • Gypi i shtypur
 • Furça për pastrim dhe
 • Mbushësi me kabllo
Fshesë dore Nano UV

Seti i aksesorëve:

 • 2x filtera HEPA H13
 • 1x tub UV me dritë UV

Shiko setin e aksesorëve këtu

Aksesorë për Fshesë dore Nano UV

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.