Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Lagështues ajri Nano Smart Rovus

Photo
Video

Pajisjet për ngrohje të cilat i përdorim brenda shtëpisë, mund ta thajnë ajrin që thithim. Si pasojë, mund të kemi kollitje, probleme me frymëmarrje, irritim të lëkurës apo probleme të tjera. Për t’i parandaluar këto, ekziston një zgjidhje e thjeshtë: Lagështues ajri Nano Smart! Kjo pajisje ju mundëson ta lagështoni ajrin në nivelin që ju duhet. Ka filter HEPA H13, i cili pastron me efikasitet 99.95%, ka ekran LED dhe rezervuar uji me kapacitet 4l. Për më tepër, mund ta kontrolloni nga telefoni juaj, përmes aplikacionit përkatës.

Lagështues ajri Nano Smart Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Pajisjet për ngrohje të cilat i përdorim brenda shtëpisë, mund ta thajnë ajrin që thithim. Si pasojë, mund të kemi kollitje, probleme me frymëmarrje, irritim të lëkurës apo probleme të tjera. Për t’i parandaluar këto, ekziston një zgjidhje e thjeshtë: Lagështues ajri Nano Smart! Kjo pajisje ju mundëson ta lagështoni ajrin në nivelin që ju duhet. Ka filter HEPA H13, i cili pastron me efikasitet 99.95%, ka ekran LED dhe rezervuar uji me kapacitet 4l. Për më tepër, mund ta kontrolloni nga telefoni juaj, përmes aplikacionit përkatës.

Më shumë
Përshkrimi

Ajër më i shëndetshëm, me më pak irritim

Ngrohtësia që e shijojmë brenda gjatë ditëve të të ftohta, mund ta thajë ajrin që thithim. Andaj, Lagështuesi Nano Smart i shton lagështi ajrit brenda, duke parandaluar thatësinë e cila mund të irritojë lëkurën, sytë, mushkëritë, hundën, fytin, buzët, etj. Thatësia po ashtu mund të përkeqësojë ndonjë alergji ekzistuese. Por me këtë pajisje për lagështimin e ajrit, dhoma juaj do të jetë më relaksuese dhe më e rehatshme.

Lagështues ajri Nano Smart

Filtrim premium për higjienë dhe siguri maksimale

Lagështuesi i avancuar nga linja Nano, është dizajnuar që të përdoret lehtësisht, me prekjen e një butoni. Ka filter HEPA H13, i cili me efikasitet 99.95%, mund të kapë edhe nanogrimcat më të vogla, duke siguruar që vetëm ajri i pastër të dalë nga pajisja.

Lagështues ajri Nano Smart
 • Lagështues ajri Nano Smart

  Kontroll përmes telefonit të mençur

 • Lagështues ajri Nano Smartr

  Filter HEPA H13

 • Lagështues ajri Nano Smart

  Ekran LED

 • Lagështues ajri Nano Smart

  Cilësime të lagështisë

 • Lagështues ajri Nano Smart

  Fikje automatike

 • Lagështues ajri Nano Smart

  Rezervuar uji 4 litra

 • Lagështues ajri Nano Smart

  2 shpejtësi ventilimi

 • Lagështues ajri Nano Smart

  Senzori i lagështisë

I lehtë për t’u përdorur

Lagështuesi ka një ekran LED dhe butona me prekje, të cilët e bëjnë më të lehtë përdorimin e pajisjes. Po ashtu, ka një senzor të lagështisë, për t’ju informuar për gjendjen e lagështisë në dhomë. Ju mund ta përshtasni nivelin e lagështisë nga 30 deri në 80% si dhe ta zgjedhni flladitjen e ulët apo të lartë. Të gjitha këto, mund t’i kryeni edhe përmes telefonit tuaj të mençur, duke instaluar aplikacionin përkatës të lagështuesit. Po ashtu, filteri ndërrohet lehtësisht, për ta mbajtur pajisjen në gjendje sa më të mirë.

Lagështues ajri Nano Smart

I mjaftueshëm për hapësira deri në 30m2

Ky lagështues është ideal për t’u përdorur në dhoma të pa ajrosura, në shtëpi apo zyre. Ka një rezervuar me kapacitet 4l, i cili mjafton për afro 15 orë (me një mbushje) dhe është i përshtatshëm për hapësira deri në 30m2. Po ashtu, është veçanërisht i përshtatshëm për dhoma të fëmijëve apo dhoma gjumi të të rriturve, sepse mund të ndihmojë në lehtësimin e kollitjes dhe kongjestionit të shkaktuar nga ftohja.

Lagështues ajri Nano Smart

Paketimi përmban:

 • 1 pajisje kryesore me filter HEPA H13
 • 1 manual për përdorim
Lagështues ajri Nano Smart

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star