Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË | Deri -70%

MBUSHI BATERITË | Deri -70% - Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

 
[banner_timer]
 

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE - Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

 
[banner_timer]
 

Pastrues ajri Nano Smart Rovus

Photo
Video

Pluhuri, bakteret, viruset, poleni dhe sporet janë armiq të padukshëm, të cilët shkaktojnë irritim, alergji dhe sëmundje të tjera. Tash mund të siguroni ajër më të pastër për ju dhe familjen tuaj, me pastruesin e ajrit, Nano Smart. Filteri HEPA H13, së bashku me një jonizues, largon edhe grimcat më të vogla me 99.95% efikasitet, kurse drita UV eleminon mikroorganizamt gjatë kontaktit. Kjo pajisje e mençur është e përshtatshme për hapësira deri në 60m2 dhe mund të kontrollohet përmes aplikacionit (me telefon apo tablet).

Pastrues ajri Nano Smart Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: Mbi 2 muaj.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Pluhuri, bakteret, viruset, poleni dhe sporet janë armiq të padukshëm, të cilët shkaktojnë irritim, alergji dhe sëmundje të tjera. Tash mund të siguroni ajër më të pastër për ju dhe familjen tuaj, me pastruesin e ajrit, Nano Smart. Filteri HEPA H13, së bashku me një jonizues, largon edhe grimcat më të vogla me 99.95% efikasitet, kurse drita UV eleminon mikroorganizamt gjatë kontaktit. Kjo pajisje e mençur është e përshtatshme për hapësira deri në 60m2 dhe mund të kontrollohet përmes aplikacionit (me telefon apo tablet).

Më shumë
Përshkrimi

Thithni ajër më të pastër, në shtëpi apo zyre

Mund të duket i pastër, por ajri në shtëpi apo zyre mund të përmbajë plot grimca të padukshme, të cilat mund të shkaktojnë irritim, alergji dhe sëmundje të tjera. Tash mund të siguroni ajër më të pastër me ndihmën e kësaj pajisje të mençur, të cilën mund ta kontrolloni me buton me prekje apo përmes aplikacionit (me WI-FI).

Pastrues ajri Nano Smart

Lidhet me WI-FI, për kontrollim më të lehtë

Çka e bënë edhe më unik këtë produkt, është lidhja me WI-FI. Thjesht lidheni pajisjen me internetin në shtëpi dhe mund ta kontrolloni përmes një aplikacioni (në telefon apo tablet) kudo që jeni. Pra, ju mund ta aktivizoni pajisjen dhe ta pastroni ajrin para se të vini në shtëpi, apo ta mirëmbani ajrin edhe kur jeni jashtë shtëpisë për një kohë më të gjatë.

Pastrues ajri Nano Smart

Katër mënyra për ta freskuar ajrin

Ky pastrues ajri i avancuar, përdorë 4 teknologji të ndryshme për të ofruar fuqi pastrimi sa më efikase:

 • Pastrues ajri Nano Smart

  Një jonizues krijon jone negative duke përdorur elektricitetin, pastaj i shkarkon ato në ajër. Këto jone negative bashkangjiten me grimcat pozitive në dhomë, sikurse pluhuri, bakteret, poleni, tymi dhe alergjenët e tjerë, duke i nxjerrë nga qarkullimi.

 • Pastrues ajri Nano Smart

  Një para-filter karboni ka funksion për t’i eleminuar aromat e pakëndshme.

 • Pastrues ajri Nano Smart

  Një filter shumë cilësor HEPA H13 mund të bllokojë edhe nano grimcat më të vogla, deri në 2.5 PM dhe ta pastrojë ajrin me 99.95% efikasitet. Filteri po ashtu ka një trajtim special anti-bakterial, për mbrojtje nga mikrobet dhe për t’i shmangur aromat e pakëndshme.

 • Pastrues ajri Nano Smart

  Një dritë UV-C shkatërron grimcat gjatë kontaktit, dhe është efektive sidomos ndaj mikroorganizmave, sikurse bakteret, viruset dhe sporet e mykut.

 • Pastrues ajri Nano Smart

  Pajisje e mençur

 • Pastrues ajri Nano Smart

  Filtrim HEPA H13

 • Rovus Nano Smart Air Purifier

  Parandalon aromat e pakëndshme

 • Pastrues ajri Nano Smart

  Cilësime të mençura

Pastrues mjaft i fuqishëm për shtëpi apo zyre

Ky pastrues ajri është ndër më të fuqishmit në treg. Rekomandohet për hapësira deri në 60m2 – pra, është ideal për zyre apo shtëpi, apo kudo që shpenzoni më shumë orë dhe ju duhet ajër më i pastër.

Pastrues ajri Nano Smart

I lehtë për t’u përdorur

Kjo pajisje është e lehtë për t’u përdorur dhe për t’ju përshtatur nevojave tuaja. Ju mund të zgjedhni mes 4 shpejtësive të ndryshme, ta caktoni pajisjen që të punojë sipas kohëmatësit apo të caktoni opsionet “sleep” ose “auto”. Ekrani i integruar përmes treguesit të cilësisë së ajrit, ju tregon për gjendjen e ajrit. Po ashtu përfshin edhe një senzor të grimcave si dhe një rikujtues për rivendosjen e filterit. Ju lehtësisht mund ta kontrolloni pajisjen dhe t’i caktoni cilësimet duke përdorur telefonin tuaj të mençur.

Pastrues ajri Nano Smart

Në paketim përfshihen:

 • 1 pajisje kryesore me filter HEPA H13
 • 1 manual për përdorim
Rovus Nano Smart Air Purifier

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.