Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Aksesorë shtesë për Lagështues ajri Nano Rovus

Photo
Video

Lagështuesi i ajrit Nano krijon një mjedis të përshtatshëm për frymëmarrje, duke parandaluar thatësinë e cila mund t’i irritojë mushkëritë, hundën, lëkurën, fytin & buzët. Po ashtu e mban ajrin pastër – pa pluhur, baktere, alergjenë & ndotës të tjerë. Tash mund ta mbani në gjendje më të mire, duke ia ndërruar aksesorët çdo 6 muaj. Ky set përmban topa argjendi nano, filter & jastëk rrotullues.

Black Friday - zbritjet më të mëdha të vitit!
Oferta vlen vetëm edhe
Aksesorë shtesë për Lagështues ajri Nano Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Lagështuesi i ajrit Nano krijon një mjedis të përshtatshëm për frymëmarrje, duke parandaluar thatësinë e cila mund t’i irritojë mushkëritë, hundën, lëkurën, fytin & buzët. Po ashtu e mban ajrin pastër – pa pluhur, baktere, alergjenë & ndotës të tjerë. Tash mund ta mbani në gjendje më të mire, duke ia ndërruar aksesorët çdo 6 muaj. Ky set përmban topa argjendi nano, filter & jastëk rrotullues.

Më shumë
Përshkrimi

Ajër i pastër & i shëndetshëm, me më pak thatësi dhe irritim

Kjo pajisje i shton lagështi ajrit, në mënyrë që ta parandalojë thatësinë e cila mund ta irritojë dhe plakë lëkurën, mushkëritë, hundën, fytin dhe buzët. Është pajisje 3në1, me një kombinim të përsosur të teknologjive, për të siguruar ajër sa më të pastër e të freskët për ju dhe familjen tuaj.

Lagështues ajri Nano

Ndërroni aksesorët çdo gjashtë muaj

Me kalimin e kohës, filteri dhe jastëku rrotullues mund të bllokohen dhe të bëhen më pak efektivë. Andaj, rekomandohet t'i ndërroni çdo gjashtë muaj, për të siguruar çdo herë ajër më të pastër dhe më të shëndetshëm në shtëpi apo zyre.

Lagështues ajri Nano

Topa qeramike argjend nano dhe jastëk rrotullues 360°

Ky set i cili ndërrohet shumë lehtë, është i dizajnuar posaçërisht për Lagështuesin e ajrit Nano, dhe vjen me dy komponente shumë cilësore:

  • Topa argjend nano, të cilët mund t'i eleminojnë bakteret gjatë kontaktit, t'i heqin qafe ndotësit dhe ta sanitizojnë ajrin me efikasitet 99.9%.
  • Një jastëk rrotullues 360°, i cili siguron që ajri i lagështuar të shpërndahet në mënyrë të barabartë në dhomë. Në këtë mënyrë, ju siguron ajër të pastër në çdo kënd të dhomës. Një shtresë nano argjend asgjëson 99% të baktereve dhe parandalon grumbullimin e shkallës gëlqerore.
Aksesorë shtesë për Lagështues ajri Nano

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.