Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Fshesë dore Nano Rovus

Photo
Video

Kjo fshesë dore nga linja Nano është shumë e lehtë, ka një motor cikloni pa furça, me fuqi thithëse 12 kPa. Po ashtu, ka bateri që zgjatë, filter HEPA H13, shportë pluhuri 150ml dhe aksesorë shumëfunksional, të cilët ju mundësojnë t’i arrini edhe zonat më të vështira. Kjo fshesë vakumi është perfekte për t’i pastruar qoshet, banakun, mobiljet, garazhën, veturat dhe jo vetën. Mbushet me bateri, andaj mund ta përdorni pa kabllo. Ka peshë vetëm 0.77kg.

Fshesë dore Nano Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Kjo fshesë dore nga linja Nano është shumë e lehtë, ka një motor cikloni pa furça, me fuqi thithëse 12 kPa. Po ashtu, ka bateri që zgjatë, filter HEPA H13, shportë pluhuri 150ml dhe aksesorë shumëfunksional, të cilët ju mundësojnë t’i arrini edhe zonat më të vështira. Kjo fshesë vakumi është perfekte për t’i pastruar qoshet, banakun, mobiljet, garazhën, veturat dhe jo vetën. Mbushet me bateri, andaj mund ta përdorni pa kabllo. Ka peshë vetëm 0.77kg.

Më shumë
Përshkrimi

Praktike dhe kompakte

Në përditshmëri, rrëmuja është e pashmangshme: ca thërrime buke në divan, dysheme apo veturë, qime të kafshëve në tepih apo pluhur në rafte. Por të gjitha këto kanë një zgjidhje të lehtë dhe të shpejtë – fshesë dore Nano!

Shijoni fleksibilitetin dhe shpejtësinë që ju ofron kjo fshesë dore me vakum, dhe pastroni edhe zonat që s’keni mundur t’i pastroni me fshesën e zakonshme. E fuqishme dhe lehtë e bartshme, kjo fshesë peshon vetëm 0.77kg!

Thithje e fuqishme dhe filtrim efektiv për ajër më të pastër

Kjo fshesë ka një motor të fuqishëm që lehtësisht thithë pluhurin, qimet e kafshëve dhe papastërtitë e ngjashme brenda shportës me kapacitet 150ml. Shporta është e tejdukshme dhe në këtë mënyrë, ju mund ta shihni çka keni grumbulluar dhe kur është plot. Fshesa ka edhe një filter HEPA H13, i cili me efikasitet 99.95% siguron që vetëm ajri i pastër të dalë nga pajisja. Filteri dhe shporta mund të hiqen lehtësisht dhe të shpërlahen me ujë të zakonshëm, pastaj të ripërdoren – kjo ju kursen kohë, mund dhe para.

Fshesë dore Nano
 • Fshesë dore Nano

  Pa kabllo

 • Fshesë dore Nano

  Filtrim HEPA 13

 • Fshesë dore Nano

  Pastroni zonat nga qimet e kafshëve

 • Fshesë dore Nano

  E lehtë (0.77kg)

Dizajn pa kabllo, mund ta merrni kudo

Një bateri litiumi e integruar, mundëson që fshesa të funksionojë deri në 25 minuta pa kabllo. Andaj, ju lehtësisht mund ta merrni me vete kudo që ju nevojitet. Rrëmuja në veturë tashmë është problem i së kaluarës – me këtë fshesë lehtësisht mund ta pastroni veturën nga brenda. Po ashtu është ideale për ata që mbajnë kafshë shtëpiake, sepse lehtësisht mund t’i pastroni zonat nga qimet e kafshëve.

Fshesë dore Nano

E lehtë për t’u përdorur, me aksesorë të dobishëm

Fshesa ka në dispozicion dy nivele të thithjes (deri në 6 apo deri në 12kPa), varësisht nga madhësia e rrëmujës që po pastroni. Vjen me aksesorë praktik pastrimi, që e bëjnë këtë fshesë shumëfunksionale, duke ju mundësuar të pastroni edhe në zona që s’keni mundur t’i arrini më parë Për më tepër, ka një dizajn elegant dhe peshë të lehtë, që ju ta bartni dhe mbani lehtësisht.

Fshesë dore Nano
 • Fshesë dore Nano
 • Fshesë dore Nano
 • Fshesë dore Nano
 • Fshesë dore Nano

Seti përmban:

 • 1 pajisje kryesore me filter HEPA H13
 • 1 bateri
 • 1 bazë për mbushje
 • 1 furçë e vogël
 • 1 gyp / grykë e shtypur (për qoshe)
 • 1 manual për përdorim
Fshesë dore Nano

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.