Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Set aksesorësh për Pajisjen me avull Nano

Photo
Video

Pajisja me avull Nano sjellë fuqinë e avullit nano në shtëpinë tuaj, duke ju ndihmuar t’i largoni shpejt, lehtë dhe me efikasitet papastërtitë, virueset dhe alergjenët e ndryshëm. Ju mund të arrini pastrim edhe më të thellë me setin e 6 aksesorëve që mund ta përdorni për dritare, pasqyre, pllaka, tekstil / rroba dhe jo vetëm. Ofrojani familjes suaj një shtëpi më të pastër dhe më të shëndetshme, përmes fuqisë natyrale të avullit nano.

Set aksesorësh për Pajisjen me avull Nano
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Pajisja me avull Nano sjellë fuqinë e avullit nano në shtëpinë tuaj, duke ju ndihmuar t’i largoni shpejt, lehtë dhe me efikasitet papastërtitë, virueset dhe alergjenët e ndryshëm. Ju mund të arrini pastrim edhe më të thellë me setin e 6 aksesorëve që mund ta përdorni për dritare, pasqyre, pllaka, tekstil / rroba dhe jo vetëm. Ofrojani familjes suaj një shtëpi më të pastër dhe më të shëndetshme, përmes fuqisë natyrale të avullit nano.

Më shumë
Përshkrimi

Deep clean your home, with the natural power of steam

The Rovus Nano Hand Steamer is a fast and effective way to ensure your home is spotlessly clean, removing dirt and grease, killing bacteria and viruses and blasting away stains and odours, all with ordinary tap water!

 

Accessories that make cleaning easier

This 6-piece accessory set extends the versatility of your hand steamer to bring it’s deep cleaning, santizing power to more of your home.

  • An extension hose for hard to reach places
  • An attachment specially designd for windows, glass and tiles, leaving them spotless and sparkling clean
  • A small round plastic brush for focused yet gentle scrubbing to blast away stains
  • A small round metal brush for stubborn stains, grease and grime – ideal for kitchens, bathrooms and BBQs
  • Two garment steaming cloths to help clean textiles and clothes, removing wrinkles, odours and stains


With these attachments you’ll soon be using safe, natural tap water to steam clean more of you home, faster and easier than ever, without the use of harmful or expensive chemicals.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star