Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - temperaturat po rriten, çmimet po zbriten.

Temperaturat po rriten, çmimet po zbriten.

-70%
 
 
[banner_timer]
 

Seti i aksesorëve për shtupën me avull Rovus Nano

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Seti  aksesorëve i shtupës me avull përfshin 2 lloje të ndryshme të leckave me mikrofibra të cilat janë të zëvendësueshme, të dizajnuara për tu përdorur së bashku me shtupën me avull Rovus Nano.  Ato janë jashtëzakonisht absorbuese, të ripërdorshme dhe lahen në makinë. Seti përfshin 2 lecka për dysheme të forta dhe 1 për tapete, duke ju lejuar të pastroni çdo lloj rrëmuje në çdo kohë.

Black Friday n'verë - Club5 përfitojnë të parët
Oferta vlen vetëm edhe
Seti i aksesorëve për shtupën me avull Rovus Nano
9,90 €
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Seti  aksesorëve i shtupës me avull përfshin 2 lloje të ndryshme të leckave me mikrofibra të cilat janë të zëvendësueshme, të dizajnuara për tu përdorur së bashku me shtupën me avull Rovus Nano.  Ato janë jashtëzakonisht absorbuese, të ripërdorshme dhe lahen në makinë. Seti përfshin 2 lecka për dysheme të forta dhe 1 për tapete, duke ju lejuar të pastroni çdo lloj rrëmuje në çdo kohë.

Më shumë
Përshkrimi

Seti i aksesorëve është një shtesë e domosdoshme për shtupën me avull Rovus Nano. Seti përfshin lecka të zëvendësueshme, të dizajnuara për të pastruar thellë dhe për të hequr njollat, për të freskuar dhe ringjallur tepihët, së bashku me sipërfaqet e tjera dhe për të bërë pastrimin e shtëpisë, lehtë dhe shpejtë.

Leckat janë jashtëzakonisht absorbuese, të ripërdorshme dhe lahen në makinë. Seti i aksesorëve përfshin 2 lloje të ndryshme të leckave me mikrofibra:

  • 2 lecka për sipërfaqe të forta: 
  • 1 leckë për tepih

Kompleti i aksesorëve Rovus Nano, i kombinuar me shtupën me avull Rovus Nano, do t'ju lejojë ta bëni shtëpinë tuaj të sigurt nga bakteret, ose ta pastroni atë lehtësisht pas mbetjeve që lënë kafshët tuaja. Është një zgjidhje e shkëlqyeshme për kursimin e parave dhe eko-miqësore me natyrën pasi nuk keni nevojë të blini lecka njëpërdorimëshe.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.