Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Pastrues & freskues ajri Nano Rovus

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Siguroni freski dhe rehati në shtëpi apo zyre, me këtë pastrues dhe freskues ajri të sigurtë dhe elegant. Ky ventilator 2në1 ka filter HEPA H13, i cili pastron ajrin me 99.95% efikasitet, duke hequr polenin, irrituesit dhe aromat e pakëndshme. Kurse drita UV sanitizon, duke eleminiuar mikrobet, bakteret dhe viruset. Përdoret lehtë me telekomandë, ka 9 shpejtësi, kohëmatës dhe cilësime të tjera.

Pastrues & freskues ajri Nano Rovus
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Siguroni freski dhe rehati në shtëpi apo zyre, me këtë pastrues dhe freskues ajri të sigurtë dhe elegant. Ky ventilator 2në1 ka filter HEPA H13, i cili pastron ajrin me 99.95% efikasitet, duke hequr polenin, irrituesit dhe aromat e pakëndshme. Kurse drita UV sanitizon, duke eleminiuar mikrobet, bakteret dhe viruset. Përdoret lehtë me telekomandë, ka 9 shpejtësi, kohëmatës dhe cilësime të tjera.

Më shumë
Përshkrimi

Dizajn pa flatra, për më shumë siguri

Pastrues & freskuesi i ajrit Nano ka një dizajn elegant pa flatra, sipër të cilave mund të grumbullohej pluhuri apo do të mund t’i lëndonin gishtat. Andaj, është i sigurtë edhe nëse përdoret në ambiente ku ka fëmijë apo kafshë.

Ventilator Nano Bladeless

Mbroni shtëpinë në nivel NANO

Një filter shumë cilësor HEPA H13, i jep ventilatorit 99.95% efikasitet, duke hequr qafe edhe nano grimcat e dëmshme, dhe duke e pastruar ajrin nga pluhuri, poleni dhe irrituesit e tjerë.

Ventilator Nano Bladeless

Sanitizoni shtëpinë me 99.9% efikasitet

Një dritë UV-C e integruar sanitizon dhe largon bakteret, mikrobet, metet e shtratit, mikrogrimcat e pluhurit dhe jo vetëm. Ajo shkatërron AND-në qelizore në mikroorganizma dhe ua pamundëson të shumohen. Viruset, për shembull, nuk mund të krijojnë qëndrueshmëri ndaj dritës UV-C, andaj kjo dritë ëështë një armë e fortë kundër tyre. Ideale sidomos për ata që vuajnë nga ndonjë alergji apo kanë probleme me frymëmarrjen.

Ventilator Nano Bladeless

Ka panel me prekje dhe telekomandë

Ju mund ta aktivizoni pajisjen sipas dëshirës apo nevojës suaj, përmes panelit digjital ose telekomandës. Ky aparat ka 9 shpejtësi, kohëmatës 1 deri në 8 orë, lëvizje lëkundëse në 80°, anim prapa-para në 30° dhe opsioni për natën. Meqë ky ventilator është pa flatra, mund të pastrohet lehtësisht me një leckë të thatë a të lagur. Me një shkallë të shpërndarjes së ajrit të pastër prej 67.7m³ / h, është i përshtatshëm për hapësira deri në 15 m2.

Ventilator Nano Bladeless
 • Ventilator Nano Bladeless

  Plotësisht i personalizueshëm

  Ka kohëmatës, 9 shpejtësi dhe opsionin për natën.

 • Ventilator Nano Bladeless

  I adaptueshëm

  Mund ta drejtoni qarkullimin e ajrit në cilëndo pjesë të dhomës.

 • Ventilator Nano Bladeless

  Përdoret lehtë

  Mund ta përdorni lehtësisht përmes panelit digjital ose telekomandës.

 • Ventilator Nano Bladeless

  I sigurtë

  Ka dizajn pa flatra, që nënkupton se është i sigurtë për ambientet ku ka fëmijë dhe kafshë.

Informata shtesë

Paketimi përmban:

 • 1 Ventilator Nano Bladeless (njësia kryesore me filter HEPA 13)
 • 1 manual përdorimi
Ventilator Nano Bladeless

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi