Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Papuqe antibakteriale Nano Rovus

Photo
Video

Me papuqet antibakteriale Nano, pastrimi i dyshemeve është bërë më i lehtë se kurrë! Pastroni duke ecur, me këto papuqe me fibra të qëndrueshme, të cilat e tërheqin pluhurin, qimet e kafshëve dhe papastërti të tjera. Ju mund t'i vendosni në këmbë, ose edhe në duar, dhe t'i pastroni sipërfaqet e papastra. Papuqet kanë një trajtim antibakterial, i cili parandalon rritjen e baktereve që shkaktojnë myk dhe aroma të pakëndshme. Madhësia: standarte.

Papuqe antibakteriale Nano Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Me papuqet antibakteriale Nano, pastrimi i dyshemeve është bërë më i lehtë se kurrë! Pastroni duke ecur, me këto papuqe me fibra të qëndrueshme, të cilat e tërheqin pluhurin, qimet e kafshëve dhe papastërti të tjera. Ju mund t'i vendosni në këmbë, ose edhe në duar, dhe t'i pastroni sipërfaqet e papastra. Papuqet kanë një trajtim antibakterial, i cili parandalon rritjen e baktereve që shkaktojnë myk dhe aroma të pakëndshme. Madhësia: standarte.

Më shumë
Përshkrimi

Pastroni dyshemenë teksa ecni... ose vallëzoni

Tash mund ta shijoni një mënyrë të re, të lehtë dhe më argëtuese të pastrimit të dyshemeve - me papuqet Nano! Thjesht, i mbadhni sikurse papuqet e tjera dhe pastroni duke ecur. Këto papuqe kanë fibra të forta që lehtë e mbledhin pluhurin, qimet e kafshëve dhe papastërti të tjera. Në fund të ditës, mund t'i lani në rrobalarëse dhe pasi të thahen, mund t'i përdorni përsëri e përsëri.

Papuqe antibakteriale Nano

Ideale për pastrim, fshirje dhe më tepër

Mbadhni papuqet Nano për të mos lënë shenja në dyshemetë e sapo pastruara, apo për t'i mbledhur papastërtitë nga dyshemeja teksa merreni edhe me diçka tjetër. Ju mund t'i vendosni edhe në duar dhe t'i përdorni si lecka të fuqishme për të pastruar sipërfaqe të ndryshme në kuzhinë, dhomë, zyre, banjo, etj.

  • Papuqe antibakteriale Nano
  • Papuqe antibakteriale Nano
  • Papuqe antibakteriale Nano
  • Papuqe antibakteriale Nano

Antibaketriale - për freski që zgjatë

Papuqet janë të pasura me një trajtim antibakterial, i cili parandalon rritjen e mikrobeve që shkaktojnë aroma të pakëndshme. Kur të ndoten, mund t'i lani në rrobalarëse sikurse leckat e zakonshme të pastrimit, t'i thani dhe t'i përdorni përsëri e përsëri. Shtoni këto papuqe në koleksionin tuaj të pastrimit, për pastrim më të lehtë dhe më argëtues.

Papuqe antibakteriale Nano
Specifikat Teknike
Ngjyrat e disponueshme gjelbër

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi