Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Filtera për Pastrues ajri Nano Rovus

Photo
Video

Mirëmbajeni pastruesin e ajrit Nano duke përdorur filterat zëvendësues për ta pastruar ajrin nga pluhuri, bakteret, viruset, poleni & sporet. Seti ka filter HEPA H13 me veshje anti-bakteriale, i cili mund të largojë edhe ndotësit me madhësi nano, me efikasitet 99.95%. Po ashtu, ka edhe një para-filter me veshje karboni i cili funksionon kundër aromave të pakëndshme dhe gazrave të dëmshëm.

Filtera për Pastrues ajri Nano Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Mirëmbajeni pastruesin e ajrit Nano duke përdorur filterat zëvendësues për ta pastruar ajrin nga pluhuri, bakteret, viruset, poleni & sporet. Seti ka filter HEPA H13 me veshje anti-bakteriale, i cili mund të largojë edhe ndotësit me madhësi nano, me efikasitet 99.95%. Po ashtu, ka edhe një para-filter me veshje karboni i cili funksionon kundër aromave të pakëndshme dhe gazrave të dëmshëm.

Më shumë
Përshkrimi

Për ajër më të pastër në ambientet e brendshme

Pastruesi i ajrit Nano përdorë katër teknologji për ta pastruar ajrin, me filtrimin e fuqishëm HEPA, dritë UV-C dhe një jonizues. Në këtë mënyrë, lehtë dhe shpejt largon edhe nano grimcat e dëmshme të cilat mund të shkaktojnë irritim, alergji dhe sëmundje. Filteri i pajisjes ka trajtim anti-bakterial, për t’i parandaluar aromat e pakëdshme dhe rritjen e baktereve.

Filtera për Pastrues ajri Nano

Mirëmbajeni pastruesin e ajrit Nano

Me kalimin e kohës, filteri natyrshëm mund të bllokohet dhe të bëhet më pak efektiv, sepse i bllokon grimcat nga ajri. Por ju mund ta mirëmbani pajisjen duke marrë edhe setin me filtera zëvendësues, të dizajnuar posaçërisht për Pastruesin Nano. Seti përmban një filter të fuqishëm HEPA me trajtim anti-bakterial dhe një para-filter me veshje karboni.

Filtera për Pastrues ajri Nano

Filter HEPA

HEPA njihet për efikasitet të lartë dhe filterët HEPA përdoren në plot produkte cilësore që përdoren për pastrimin e ajrit ose kontrollimin e ndotjes, në fabrika, spitale dhe jo vetëm. Filterët HEPA H13 mund të pastrojnë me efikasitet 99.95% dhe lehtësisht të largojnë edhe nano grimcat më të vogla. Në këtë mënyrë, ju sigurojnë një mjedis më të pastër dhe më të freskët. Po ashtu, kanë veshje anti-bakteriale, e për t’i parandaluar aromat e pakëndshme dhe rritjen e baktereve.

Filtera për Pastrues ajri Nano

Karbon aktiv

Një para-filter prej karboni aktiv funksionon për t’i eleminuar aromat e pakëndshme, tymin e cigares, aromat e ushqimit dhe të kafshëve. Po ashtu, funksionon edhe për të absorbuar formaldehidin, komponimet organike të paqëndrueshme dhe gazrat e tjerë të dëmshëm.

Filtera për Pastrues ajri Nano

Ndërrohen lehtë

Këta filterë janë dizajnuar për Pastruesin e ajrit Nano. Ndërrohen shumë lehtë – thjesht hiqni të vjetrat dhe zëvendësoni me setin e ri.

Filtera për Pastrues ajri Nano

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi