Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Pastrues ajri Nano Rovus

Photo
Video

Pluhuri i ajrit, bakteret, viruset, poleni & sporet janë armiq të padukshëm, që shkaktojnë irritim, alergji & sëmundje. Por ju mund të siguroni ajër të pastër, duke përdorur Pastruesin e ajrit Nano. Filteri HEPA H13, bashkë me një jonizues, i largojnë edhe grimcat më të vogla – me efikasitet 99.95%! Kurse drita UV asgjëson mikroorganizmat gjatë kontaktit. I përshtatshëm për hapësira deri në 60m2.

Pastrues ajri Nano Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Pluhuri i ajrit, bakteret, viruset, poleni & sporet janë armiq të padukshëm, që shkaktojnë irritim, alergji & sëmundje. Por ju mund të siguroni ajër të pastër, duke përdorur Pastruesin e ajrit Nano. Filteri HEPA H13, bashkë me një jonizues, i largojnë edhe grimcat më të vogla – me efikasitet 99.95%! Kurse drita UV asgjëson mikroorganizmat gjatë kontaktit. I përshtatshëm për hapësira deri në 60m2.

Më shumë
Përshkrimi

Merrni ajër të pastër, në shtëpi apo zyre

Edhe ajri që duket i pastër, mund të përmbajë grimca të padukshme të cilat shkaktojnë irritim, alergji dhe sëmundje. Tash mund t’i largoni lehtë & shpejt pluhurin, bakteret, virueset, polenin, sporet dhe grimcat e tjera të dëmshme nga ajri. Me pastruesin e ajrit Nano, ju dhe familja juaj do të furnizoheni me ajër më të pastër dhe më të freskët.

Pastrues ajri Nano

Katër mënyra për ta freskuar ajrin

Pastruesi i ajrit përdorë katër teknologji të ndryshme, për ta pastruar ajrin sa më mirë. Këto katër sisteme funskionojnë së bashku për ta pastruar ajrin shpejt dhe për të siguruar një ambient më të shëndetshëm dhe më të sigurtë brenda.

1. FILTER HEPA

Një filter cilësor HEPA H13 mund të bllokojë edhe nanogrimcat më të vogla, deri në PM 2.5, dhe ta pastrojë ajrin me 99.95% efikasitet. Filteri ka një trajtim special anti-bakterial, për të qëndruar i freskët dhe i mbrojtur nga mikrobet.

Pastrues ajri Nano

2. JONIZUES

Një jonizues krijon jone negative duke përdorur elektricitetin, pastaj i shkarkon ato në ajër. Këto jone negative bashkohen me grimcat e ngarkuara pozitivisht në dhomë, sikurse pluhuri, bakteret, poleni, tymi dhe alergjenët e tjërë, duke i nxjerrë nga qarkullimi.

Pastrues ajri Nano

3. DRITË UV-C

Një dritë UV-C shkatërron grimcat gjatë kontaktit, dhe sidomos është efektive kundër mikroorganizmave sikurse bakteret, viruset dhe sporet e mykut.

Pastrues ajri Nano

4. PARA-FILTER KARBONI

Një para-filter karboni funksionon për të eleminuar aromat e pakëndshme, për ta neutralizuar tymin, aromat e ushqimit dhe aromat e kafshëve. Po ashtu, funksionon për ta absorbuar formaldehidin, komponimet organike të paqëndrueshme dhe gazrat tjerë të dëmshëm.

Pastrues ajri Nano

Mjaft i fuqishëm për tërë shtëpinë ose zyren

Pastruesi i ajrit është një ndër pajisjet më të fuqishme të llojit të vet në treg. Me një shkallë të shpërndarjes së ajrit 470m³/h, rekomandohet të përdoret në hapësira deri në 60m2. Si e tillë, kjo pajisje është ideale për shtëpi apo zyre – kudo që shpenzoni kohë të gjatë brenda dhe ju duhet ajër më i pastër.

Pastrues ajri Nano
 • Pastrues ajri Nano

  Pluhuri, poleni dhe grimcat e tjera të dëmshme në ajër mund të shkaktojnë probleme të gjata me frymëmarrje. Por duke përdorur pastruesin Nano, ju do t’i mbroni mushkëritë tuaja.

 • Pastrues ajri Nano

  Kombinimi i fuqishëm i filtrimit, dritës UV-C dhe jonizuesit, kap dhe neutralizon mikrobet e ajrit.

 • Pastrues ajri Nano

  A mbani kafshë që lirojnë aroma, qime dhe alergjenë? Pastruesi i ajrit i bllokon këta “mysafirë të paftuar” para se të zënë vend nëpër shtëpi.

 • Pastrues ajri Nano

  Nëse keni duhanpirës në shtëpi, pastruesi i ajrit do ta neutralizojë tymin para se të arrijë nëpër tapiceri.

I personalizueshëm dhe i lehtë për t’u përdorur

Pastrues ajri Nano Pastrues ajri Nano

Me fuqi pastruese 4në1, ky pastrues ajri përdoret lehtë dhe mund të personalizohet sipas nevojave tuaja.

 • Pastrues ajri Nano
  Qarkullim ajri 360

  Modeli i kullës i përshtatet stilit në çdo vend dhe pastrimi në mënyrë efektive shton frekuencën e kursit të këmbimit të ajrit mes pastruesit brenda dhe jashtë. Në këtë mënyrë, siguron ajër të freskët dhe të shëndetshëm për një mjedis sa më të pastër.

 • Pastrues ajri Nano
  Senzor PM 2.5

  Falë senzorit, ju mund ta masni nivelin e ndotjes së ajrit në dhomë. Po ashtu, mund ta kontrolloni vendosjen e shpejtësisë së ventilatorit, në bazë të ndotjes në hapësirë e cila duhet të pastrohet.

 • Pastrues ajri Nano
  Opsione të ndryshme

  Ju mund të zgjedhni mes 4 shpejtësive, varësisht nga cilësia e ajrit dhe opsioni auto. Shijoni pushimin apo gjumin, përderisa pastruesi Nano vazhdon të punojë dhe t’ju sigurojë ajër të pastër e të freskët.

 • Pastrues ajri Nano
  Ekran për cilësinë e ajrit

  Pajisja ka edhe ekran, ku në bazë të tri ngjyrave mund ta lexoni nivelin e ndotjes së ajrit. E kaltra tregon cilësi të mirë, vjollca për rritjen e nivelit të grimcave 2.5 pm dhe e kuqja tregon për një zonë me ajër të pashëndetshëm.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.