Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Seti i aksesorëve të fshesës me avull 19në1 Rovus

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Me setin e aksesorëve 19në1 Rovus Multipurpose ju do të sfidoni çdo punë pastrimi. Për të arritur rezultate optimale gjatë avullimit, këto pajisje që bashkëngjiten lehtësisht  janë zgjidhja perfekte.

Seti i aksesorëve të fshesës me avull 19në1 Rovus
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
Më shumë

Me setin e aksesorëve 19në1 Rovus Multipurpose ju do të sfidoni çdo punë pastrimi. Për të arritur rezultate optimale gjatë avullimit, këto pajisje që bashkëngjiten lehtësisht  janë zgjidhja perfekte.

Më shumë
Detajet e Produktit

Vegla të ndryshme pastrimi për lloje të ndryshme të njollave dhe papastërtive

Brushat në set janë të dizajnuara për pastrimin e qosheve, të gjitha atyre sipërfaqe të vështira për t'u arritur dhe sipërfaqeve të gjithanshme, ndërsa pëlhurat, të përfshira në set, ju mundësojnë pastrimin e llojeve të ndryshme të dyshemeve të forta me përbërjen e tyre të bërë posaçërisht për të hequr papastërtitë duke lënë hapësirat tuaja të padëmtuara.

Seti i aksesorëve me shumë qëllime Rovus 19in1 kryen çdo punë. Me 4 brushat për njollat e forta dhe heqjen e papastërtive dhe 2 pëlhurat e zëvendësimit për të gjitha sipërfaqet, mund të jeni të sigurt se pa marrë parasysh se sa e madhe apo e vështirë është rrëmuja, gjithmonë do të keni një zgjidhje të shpejtë dhe efektive.

 • 1 furçë të vogël dhe 1 të madhe për të gjitha qëllimet
 • 1 furçë të vogël dhe 1 të madhe për pastrim të thellë dhe intensiv
 • 1 pëlhurë për sipërfaqe të ndryshme për pastrimin e dyshemeve
 • 1 pëlhurë për avullim me dorë

Me këtë set aksesorësh ju jeni gjithmonë të gatshëm për çdo sfidë pastrimi, në çdo kohë. Kjo ju mundëson të merrni rezultatet më të mira të mundshme duke përdorur brushat ose pëlhurat e bëra posaçërisht nga materialet me cilësi të lartë që sigurojnë sipërfaqet tuaja me kujdesin më të mirë. Sigurohuni që përdorni furça të ndryshme në situata të ndryshme, për pastrim të përgjithshëm ose intensiv.

Lecka shtesë për pastrimin e dyshemesë do të heqë çdo lloj ndotje duke lënë sipërfaqet tuaja pa gërvishtje dhe me shkëlqim. Përdorimi i tyre me avull të nxehtë por të thatë është zgjidhja optimale e pastrimit për të gjithë katin tuaj të vështirë.

Brushat plastike për pastrim të butë dhe furçat e telave për njollat e vazhdueshme

Brushat plastike janë formuar në mënyrë unike dhe janë perfekte për pastrimin e butë, por efektiv të njollave nga qilimat, leckat, mobiljet dhe zona të vështira për t'u arritur. Furçat me tela janë veçanërisht ideale për njollat më të ashpra, të vazhdueshme dhe të yndyrave të brendshme ose të jashtme - për pastrim më intensiv dhe më të thellë. Me rritjen e fuqisë së pastrimit me avull këto brusha sigurojnë rezultatet më të mira të pastrimit.

2 pëlhurat me mikrofibra për pastrimin e dyshemesë dhe avullim me dorë

Hiqni në mënyrë efektive njollat dhe yndyrat me leckat e ndërrueshme dhe që mund të lahen me dorë. E përkryer për të mbrojtur dyshemetë delikate, sipërfaqet dhe largimin e zvarritjeve dhe njollave. Duke pasur një leckë shtesë për dysheme dhe një për avullim me dorë është veçanërisht lehtë pastrimi i sasive më të mëdha të sipërfaqeve ose rrëmujve më të mëdha.

Pastrimi miqësor ndaj mjedisit

Ky set i lehtë për t'u përdorur dhe shumëfunksional siguron një mjedis të pastër për ju dhe familjen tuaj. Duke marrë parasysh faktin që ju mund të pastroni me ujë do të thotë që ju jeni të vetëdijshëm për mjedisin duke siguruar kujdesin më të mirë për shtëpinë tuaj.

Informata shtese

Seti përfshin:

 • 1 Furçë e vogël për të gjitha qëllimet e pastrimit
 • 1 Furçë e madhe për të gjitha qëllimet e pastrimit
 • 1 Furçë e vogël për pastrim të thellë dhe intensiv
 • 1 Furçë e madhe për pastrim të thellë dhe intensiv
 • 1 Leckë për pastrim të dyshemesë
 • 1 Leckë për avullim me dorë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star