Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritje -20,20%

Zbritje -20,20% - vetëm sot për 20.02.2020

vetëm sot për 20.02.2020

 
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Aksesorët e fshesës shumë funksionale Rovus

Photo
Video
-40%

Një set i domosdoshëm për të gjitha sipërfaqet tuaja. Seti përfshin 1x leckë të dyfishtë të njëanëshme për çdo dysheme dhe 1x leckë të dyanshme universale për të hequr njollat e vështira ose për të rifreskuar sipërfaqet tuaja. I përshtatet fshesës shumëfunksionale Rovus

Aksesorët e fshesës shumë funksionale Rovus

Çmimi i regullt: 9,90 €


Çmimi Special: 5,94 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 2-3 javë.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Një set i domosdoshëm për të gjitha sipërfaqet tuaja. Seti përfshin 1x leckë të dyfishtë të njëanëshme për çdo dysheme dhe 1x leckë të dyanshme universale për të hequr njollat e vështira ose për të rifreskuar sipërfaqet tuaja. I përshtatet fshesës shumëfunksionale Rovus

Më shumë
Detajet e Produktit
  • Mbron lëkurën nga kontakti i drejtpërdrejtë me detergjentët.
  • Me tufat të dyfishta të dyanëshme për përdorim të lagësht / mikrofibër + mëndafsh për njollat e vështira
  • Ekologjike dhe mund të lahen.
Specifikat Teknike
Material microfibre, silk
Pesha 0,23kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star