Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Rubinet për ngrohjen e ujit në kuzhinë Rovus

Photo
Video
RISI

Ky rubinet elektrik për ngrohjen e ujit, është një mënyrë e shpejtë dhe ekonomike për të siguruar ujë të ngrohtë në kuzhinë. Me një ngrohës të integruar dhe një dizajn elegant, ju mund të siguroni ujë të ngrohtë në pak sekonda, për gatim, pastrim ose pije të nxehta. Është i punuar me nga çeliku inox, ka ekran digjital dhe fiket automatikisht në 90°C për më shumë siguri, pastaj aktivizohet kur temperatura kthehet në 70°C. Fuqia: 3300W.

Rubinet për ngrohjen e ujit në kuzhinë Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm te prodhuesi. Produkti pritet të arrijë në muajin: Nëntor 2021
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Ky rubinet elektrik për ngrohjen e ujit, është një mënyrë e shpejtë dhe ekonomike për të siguruar ujë të ngrohtë në kuzhinë. Me një ngrohës të integruar dhe një dizajn elegant, ju mund të siguroni ujë të ngrohtë në pak sekonda, për gatim, pastrim ose pije të nxehta. Është i punuar me nga çeliku inox, ka ekran digjital dhe fiket automatikisht në 90°C për më shumë siguri, pastaj aktivizohet kur temperatura kthehet në 70°C. Fuqia: 3300W.

Më shumë
Përshkrimi

Siguroni ujë të nxehtë në kuzhinën tuaj

Askush nuk ka dëshirë t’i lajë enët me ujë të ftohtë, ama sigurimi i ujit të nxehtë shpesh mund të jetë i vështirë dhe i kushtueshëm. Në vend se të merrni një bojler dhe ta thirrni një hidraulik që ta instalojë, e keni një zgjidhje më praktike – rubineti për ngrohjen e ujit në kuzhinë! Lehtësisht mund ta instaloni në lavamanin e kuzhiës dhe në pak sekonda do të keni ujë të nxehtë!

RRubinet elektrik për kuzhinë

Kënaqësia e të punuarit me ujë të ngrohtë

Pa dyshim se uji i ftohtë është i nevojshëm në kuzhinë, por larja e perimeve mund të jetë më e këndshme me ujë të vakët. Kurse enët të cilat përmbajnë yndyrë dhe njolla më të vështira, me ujë të ngrohtë pastrohen më lehtë dhe në mënyrë më efektive. Pra, të pasurit ujë të nxehtë në kuzhinë, jo vetëm që siguron punë më cilësore, por krijon ndjesi më të këndshme për duart tuaja.

Rubinet elektrik për kuzhinë
 • Rubinet elektrik për kuzhinë

  Ujë të ngrohtë në disa sekonda

 • Rubinet elektrik për kuzhinë

  Rrotullim 360°

 • Rubinet elektrik për kuzhinë

  Sistem i mençur për kontrollimin e temperaturës

 • Rubinet elektrik për kuzhinë

  Materiale të cilësisë së lartë

Ujë të nxehtë në çdo kohë

Ky rubinet ka formën e qafës së mjellmës, pra, pos që është shumë praktik, është edhe elegant. Thjesht bashkangjiteni në tubin e ujit, kyçeni në prizë (poshtë ose sipër banakut) dhe shijoni ujin e nxehtë për çkado që ju duhet: gatim, pastrim apo edhe për pije të nxehta.

Rubinet elektrik për kuzhinë

Një dizajn i bukur, i thjeshtë për t’u përdorur

Rubineti është i lehtë për t’u përdorur – butoni i kthyer lart për ujë të nxehtë, kurse poshtë për ujë të ftohtë. Forma e rubinetit i ngjason qafës së një mjellme dhe rubineti mund të rrotullohet 360°, në mënyrë që ta drejtoni pikërisht aty ku ju duhet uji i nxehtë.

Rubinet elektrik për kuzhinë

Sistem i mençur për kontrollimin e temperaturës

Kur doreza është e ngritur lart, për ujë të ngrohtë, ekrani digjital tregon temperaturën e ujit. Kur temperatura arrin në 50°C, ekrani lëshon një vezullim, për të treguar se temperatura po rritet. Nëse temperatura arrin në 90°C, rubineti fiket automatikisht, për ta parandaluar mbingrohejn. Pastaj, ndizet përsëri kur temperatura zbritet në 70°C.

Rubinet elektrik për kuzhinë

I punuar me materiale të cilësisë së lartë

Rubineti Rovus është punuar me çelik inox premium, për shumë qëndrueshmëri dhe pamje pa ndryshk. Një grykë e ndashme lehtëson punën e pastrimit, në rast se grumbullohet masë gëlqerore.

Rubinet elektrik për kuzhinë

Në set përfshihen:

 • 1 rubinet
 • 1 manual me udhëzime për përdorim
Rubinet elektrik për kuzhinë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online