Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAGJI NË ÇDO SHTËPI

MAGJI NË ÇDO SHTËPI - Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Rrobalarëse e palosshme Rovus

Produkti gjendet në dyqane
Photo
Video

Lani rrobat kudo që jeni, me rrobalarëse risi nga Rovus! Kjo rrobalarëse e palosshme praktike me kapacitet 1.5kg, është ideale për të larë rroba bebesh, bluza dhe të brendshme. Larja mund të vendoset për kohë 5-15 minuta, duke ju mundësuar larje të shpejtë të rrobave në vendet me pak hapësirë. E përsosur për udhëtime, shtëpi automobilistike, konvikte apo banesa të vogla. Fuqia: 135W.

Rrobalarëse e palosshme Rovus
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Lani rrobat kudo që jeni, me rrobalarëse risi nga Rovus! Kjo rrobalarëse e palosshme praktike me kapacitet 1.5kg, është ideale për të larë rroba bebesh, bluza dhe të brendshme. Larja mund të vendoset për kohë 5-15 minuta, duke ju mundësuar larje të shpejtë të rrobave në vendet me pak hapësirë. E përsosur për udhëtime, shtëpi automobilistike, konvikte apo banesa të vogla. Fuqia: 135W.

Më shumë
Përshkrimi

Rrobalarëse e vogël, por me dobi të madhe

Rrobalarësja risi nga Rovus është praktike, lehtë e përdorshme, e palosshme, andaj mund ta merrni me vete kudo. Kjo pajisje është një zgjidhje praktike dhe efikase për larjen e rrobave, e cila ju zë pak vend, por ju kryen shumë punë. Shijoni freskinë e rrobave të pastra kudo dhe kurdo. Ka fuqi 135W.

Rrobalarëse e palosshme

E palosshme, për ta marrë me vete kudo

Kjo rrobalarëse e lehtë dhe e mrkeullueshme paloset, në mënyrë që të zë sa më pak vend. Andaj është e përsosur për kamping apo udhëtime. Ju mund të paketoni më pak rroba me vete, duke e ditur se mund t'i lani shpejt e lehtë. Po ashtu, mund të udhëtoni me më pak ngarkesa dhe s'keni nevojë të shpenzoni një mal me para në shërbime lavanderie kur jeni larg shtëpisë.

Rrobalarëse e palosshme
 • Rrobalarëse e palosshme

  Mbajeni në shtëpi automobilstike, për udhëtime të ndryshme.

 • Rrobalarëse e palosshme

  Përdoreni në konvikte studentore apo dhomë hoteli. Paketojeni në valixhe dhe nisuni.

 • Rrobalarëse e palosshme

  Merreni në kamping - larja e rrobave do të zgjasë më pak se ngrënia e mëngjesit.

 • Rrobalarëse e palosshme

  Mbajeni në shtëpu për rastet për ngut. E përsosur për familjet që kanë foshnje.

Përdoret lehtë, punon shpejt

Thjesht shtoni deri në 1.5kg rroba, detergjent dhe ujë, pastaj në panelin me prekje e caktoni kohën nga 5 deri në 15 minuta (varësisht prej ngarkesës). Ju do të keni rroba të pastra më shpejt se sa me rrobalarësen e zakonshme apo nga larja me dorë. Përdoreni për të larë rroba më të vogla, delikate, të cilat kërkojnë më shumë kujdes.

Rrobalarëse e palosshme
 • Rrobalarëse e palosshme

  E palosshme dhe lehtë e bartshme

  Merreni me vete kudo që shkoni.

 • Rrobalarëse e palosshme

  Kontrolluesi i kohës

  Caktoni kohën e larjes sipas nevojës apo dëshirës.

 • Rrobalarëse e palosshme

  Kursen energji dhe para

  Përdorë deri në 3 herë më pak ujë se rrobalarëset e zakonshme.

 • Rrobalarëse e palosshme

  Kullim anësor

  Uji hiqet lehtë dhe pa spërkatje të mëdha.

Përdorë më pak ujë dhe energji

Kjo rrobalarëse përdorë deri në 3 herë më pak ujë dhe më pak energji për të njejtën ngarkesë rrobash, krahasuar me rrobalarëset tradicionale. Dizajni i mbushjes së sipërme është i thjeshtë për t'u përdorur, kurse kullimi anësor e bën të lehtë heqjen e ujit dhe pa derdhje apo rrëmujë uji.

Rrobalarëse e palosshme

Në paketim përfshihen:

 • 1 Rrobalarëse e palosshme
 • 1 manual përdorimi
Rrobalarëse e palosshme

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online